biała plaża

Plaża w Łebie jest szeroka i czysta. Piasek jest prawie biały i drobniutki jak sól. Przyjemnie się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 października 2020
139diabb
długie piaszczyste plaże

Wyruszając z Łeby w kierunku zachodnim plaża co chwilę się zmienia. Na początku szeroka i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
Kasiulia

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szeroka, super miałki miękki piasek. Od linii brzegowej kilka metrów ubite tak, że można jechać rowerem. Wejścia na plażę nie numerowane, kilka budek z jedzeniem. Ogólnie infrastruktura mogłaby być lepsza.

Dziękujemy, Anaveronika S
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piekna olbrzymia plaża, cudowny piasek i szum fal oraz śpiew mew.... jedyna w swoim rodzaju- to dla niej warto tu wracać.... ;-)

1  Dziękujemy, SzymonJan
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża jest bardzo fajna. Szeroka i czysta. Plaża zachodnia jest strzeżona i można bezpośrednio na plaży kupić coś do jedzenia i picia (nie wszędzie jest możliwość płatności kartą więc warto mieć ze sobą drobne na siku (2.50)).

Dziękujemy, aanuszkaaaa
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Ładna szeroka plaża, ale w piękne dni oblegana. Jest tez strzeżona. Na plazy mozna cos kupic do jedzenia i picia.

Dziękujemy, Justi800
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Pazerność władz na tle opłat parkingowych sięga Himalajów. Łapacze to młodzi ludzie we fiaciku mnie dali mandat zamachowo i pokazałem w ich biurze fotkę (auto stoi na prywatnym podjeździe),przyznali rację,ale płacić muszę.Nawet daleko w lesie pod wydmami stoi stojak na rowery z opisem "drewniany stojak na rowery płatny 5 zł" , a wjazd na drogę na wydmy ma znak" strefa płatnego parkow. 1.8 km." ale parkingu po drodze nie ma żadnego , płacić trzeba za samo zatrzymanie w lesie na piachu.Parkomaty stare reszty nie wydają,a spróbuj gdzieś rozmienić.Ryby na mieście tylko mrożone,raz miałem świezą flondrę ale to nie moja rybka.ogólnie jedzenie spendowe. Dobre jedzenie jest w Sasino u "EWY".Ogólnie nie czułem się w Łebie jak turysta , ale jak napastowany właściciel plastikowej karty.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 334 521