“Wspomnienia zblakły”
Bar Roberto — recenzja

Bar Roberto
Nr 22 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W poprzednie wakacje z przyjemnością cały nasz łebiański pobyt stołowaliśmy się w barze Roberto, czyniąc z wszelakich ryb główne źródło wyżywienia. Jednak w tym roku poczuliśmy zmianę. Ryba z grilla przyprawiona była zbyt mocno przyprawą, która przeszkadzała w delektowaniu się smaczną w swej istocie rybą. Najlepszym okazał się sandacz w salsie, której pikantność ciekawie korespondowała z samą rybą. Jednak bar Roberto pozostał miejscem, gdzie bez strachu można zjeść świeżą rybę o dobrej jakości, bowiem właściciel dokłada wszelkich starań, aby efekt połowów okolicznych kutrów jak najszybciej trafiał do kuchni. Dba również o to, aby w nalewaku nie brakło lokalnego piwa Łebskiego.

Dziękujemy, matylda3

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Punktów gastronomicznych w sezonie letnim w Łebie jest bez liku ale po odwiedzinach kilku z nich, tych bliższych i dalszych naszego miejsca pobytu, stwierdzam wraz z rodziną, że to najlepsze miejsce. Po kilku dniach doświadczeń z różnymi jadłodajniami porzuciliśmy pomysł dalszych poszukiwań i do końca pobytu stołowaliśmy się w barze Roberto. Jakość obsługi, smak i wielkość porcji pierwsza klasa, dla mnie to wzór gastronomii dla całej Polski.
Mariusz.

Dziękujemy, Mariusz G
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pełna profeska, kilku języczny kelner (świetna opcja dla turystów), obsługa genialna widać, że znają się na rzeczy. Jedzonko pyszne, szczególnie opiekane ziemniaczki, grillowana pierś z kurczaka w sosie szpinakowym i placek po węgiersku. Surówek jest dużo co jest na plus, zazwyczaj dostanie się jedną i nie koniecznie świeżą a tu dostaliśmy kilka, marchewka przepyszna. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, paulinac436
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Super jedzenie super obsługa przepyszny dorsz w sosie kurkowym jak co roku dania podane na czas i przyjazne ceny

Dziękujemy, Mikołaj S
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przeglądając TripAdvisor zatrzymaliśmy sie w „Barze Roberto” przez przypadek z myślą, że „te na uboczu” też mogą dobrze przygotować danie. Za rybkę pochwała, piwko z butelki regionalne bardzo dobre, frytki takie sobie, ale rosół i zupa pomidorowa to nieporozumienie ponieważ w smaku zauważyliśmy tylko sól.

Dziękujemy, DeZet_LZ

Bar Roberto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Roberto? Podziel się wrażeniami!