Lepiej zwiedzać z przewodnikiem

W latach 1940 - 1943 na terenie dzisiejszego muzeum, zlokalizowany był tajny niemiecki pologon... Przeczytaj więcej

Ryszard W
Czarna Woda, Polska
Tylko dla miłośników militariów

Zrecenzowano: 2 lipca 2019
katarzynazwolinska28
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejsce. Kawałek naszej historii. Można z bliska zobaczyć jakie zagrożenie niesie wojna. A także jakich mieliśmy wspaniałych konstruktorów.

Dziękujemy, Henryk W
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Jeśli kogoś interesują militaria i historia, to pewnie będzie ciekawe miejsce. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Pan przewodnik skarbnica wiedzy. Nie moje klimaty, ale polecam pasjonatom.

1  Dziękujemy, katarzynazwolinska28
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Niestety muzeum nie spełniło moich oczekiwań. Bilet normalny kosztował 14zł, rodzinny 28zł. Za tą cenę wchodzi się do muzeum, gdzie obejrzenie wszystkich eksponatów trwa max 15 minut. Wieża była nieczynna. Raczej warto zajrzeć raz i potraktować to jako ciekawostkę, niż solidne muzeum.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Wyrzutnia rakiet w Rąbce to pozostałości niemieckiego poligonu testowego dla rakiet balistycznych, pozniej użytkowanego przez polskie i sowieckie służby. Mozna znajezc dużo materiałów w internecie, ale eksponatów nie ma zbyt wiele i moim zdaniem raczej mało ciekawa

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Radoslaw S
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Oryginały i repliki rakiet bojowych i do pomiarów meteorologicznych, koniecznie z przewodnikiem (w cenie), drewniana wieża widokowa

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, JezenZbiken