“Dobre domowe obiady”
Bar Ambrozja — recenzja

Bar Ambrozja
Nr 12 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 13 września 2019

Pyszne jedzenie, prawie jak domowe. Bardzo dobre zupy. Wielkość porcji pozwala się naprawdę najeść. Dość dobre tempo przygotowania. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Jedyny minusik można postawić frytkom, których jakość mogłaby być lepsza.
Ogólnie bardzo polecam!

Dziękujemy, Squadacheck

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Do baru zawsze jest duża kolejka ale szybko idzie, mnóstwo miejsc w ogródku. Nie zrażajcie się kolejką ciągnąca się do ulicy! Zestaw dorsza i ziemniaków z surówką to tylko 17 zł. plus piwo lane (również w głębi ogródka - gdy ktoś zapomni zamówić przy ladzie lub chce domówić) to tylko 5 zł. Całość bardzo smaczna. Jest też co najmniej 5 roznoszących posiłki więc obsługa jest bardzo sprawna.

Dziękujemy, Gabriela24032018
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Dobra obsługa, szybko i sprawnie. Ceny jak na wakacyjny kurort raczej niskie. Bardzo duże porcje. Jak dla mnie za tłusto, ale z tego co rozmawiałem z innymi wynika, iż są zadowoleni. Najepiejsprawdzić osobiście.

1  Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Smaczne duże porcje.Pzemiła obsługa szybko podane i tanio bo za 2 daniowy obiad 19ł. Polecam

Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bar Ambrozja to kilkanaście stolików na świeżym powietrzu oraz kilka stolików w środku. Zawsze jest pełno klientów, co wg mnie dobrze świadczy o takim lokalu. Za 19zł dostajemy zestaw obiadowy: zupę oraz drugie danie. Codziennie do wyboru są 3 rodzaje zupy, która jest podawana ekspresowo, zaraz po złożeniu zamówienia. Nie dłużej niż kilka minut po zjedzeniu zupy, przychodzi drugie danie. Pomimo wielu klientów, obsługa jest naprawdę szybka i sprawna. Jedzenie smaczne, świeże, dobrze doprawione. Jeśli ktoś spodziewa się obiadu jak z restauracji Michelin to nie jest to miejsce dla niego, jednak jeśli ktoś chce zjeść smaczny domowy obiad za odpowiednie pieniądze to polecam odwiedzić to miejsce. Będąc w Łebie trzeba przynajmniej raz tu zawitać. PS. Porcje są kosmicznie duże. Na deser nie zostaje już miejsca. Na wyposażeniu są przynajmniej 3 krzesełka do karmienia oraz stoliczek z krzesełkami i kilkoma zabawkami dla dzieci.

Dziękujemy, vievioora8

Bar Ambrozja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Ambrozja? Podziel się wrażeniami!