“Nie...”
Villaggio — recenzja

Villaggio
Zamów online
Nr 58 wśród 90 Restauracje (Koszalin)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza obrzydliwie tłusta. Placek po węgiersku przeciętny. Carbonara - tłusta i ciężka. Czekaliśmy na dania ponad godzinę. Pizza była dość szybko. Nie polecam, już nigdy tam nie pojadę.

Dziękujemy, Magdalena R

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wybrane przypadkowo, niestety bez wcześniejszego zerknięcia w net.
Wystrój próbuje nawiązać do włoskich trattori- niestety takich już mocno zakurzonych czasem. Zamiast nudnych białych obrusów i brązowych nakładek na krzesła trochę życia tchnęły by np. Obrusy w kratę ,jakaś sensowna ekspozycja win itd. Wnętrze jest ciepłe ale smutne. Brrr plastikowe kwiatki i te wiklinowe koszyczki :(.
Zamówione pizze poprawne, ciasto dobrze wypieczone. Dodatki to odrębny temat- szynka słabszej jakości- wygląd i smak wyrobu przemysłowego, ser (?!) , sos pomidorowy mocno ketchupowy. Jedynym słowem- pizza średniak.

Ogólną ocenę lokalu podwyższa sympatyczna i bardzo uprzejma Pani z obsługi.

#localguides #letsguide #niedzielnyturystapl #slowfood #fastfood #villaggio #pizzeriavillaggio #koszalin #pizzawkoszalinie #pizza #visittopoland

1  Dziękujemy, NiedzielnyTurystaPL
Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jadłem tam kiedyś na miejscu, powiedzmy że było znośnie. Wczoraj skusiłem się na zamówienie z dowozem do domu. Nie pamietam kiedy ostatnio się tak zawiodłem. Pizza przyjechała zimna. Wizualnie przerażała, ale to wszystko nic w porównaniu z jej smakiem i konsystencją. Rozumiem że zamówiłem pizzę z pieczarkami, ale czy to znaczy ze ma być pływająca? Jak się nie potrafi czegoś robić to lepiej tego nie robić wcale! Jeśli chodzi o smak to na 3 zamówione pizze, wszystkie były po prostu słone, ciężko było wyczuć co innego. NIGDY WIĘCEJ !!

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, ArturBl
Zrecenzowano 17 stycznia 2017

Byliśmy w tej restauracji po raz pierwszy....i ostatni.Była zima i dosyć zimno więc chcieliśmy się trochę ogrzać.Zamówiliśmy gorącą herbatę do tego zupę i drugie danie.Po zamówieniu kelnerka nie pojawiała się przez bardzo długi czas.Pojawiła się po około 30-40 minutach przynosząc nam wszystko jednocześnie czyli herbata,zupa i drugie danie.Nie wiedzieliśmy od czego zacząć,bo baliśmy się że nam wszystko wystygnie i tak się też stało.Po zjedzeniu zupy,herbata była chłodna a lasagne nie nadawała się już w tym momencie do spożycia.Nie polecam!

Termin wizyty: marzec 2016
1  Dziękujemy, przemo7404
Zrecenzowano 8 października 2016 z urządzeń przenośnych

Pizza okropna, szynka konserwowa, ser niskiej jakości, strasznie tłusta. Dania obiadowe- główne smaczne. Kurczak soczysty, sos bardzo smaczny. Zupa cebulowa - tragedia!! Cebuli brakowało wina, ser taki sam jak do pizzy, obrzydliwy. Obsługa raz lepsza raz gorsza. Ceny średnie. Sos czosnkowy do pizzy - zdecydowanie do poprawy.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Kamila P

Villaggio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Villaggio? Podziel się wrażeniami!