“Pyszne wina”
Dom Wina Mario — recenzja

Dom Wina Mario
Nr 31 wśród 90 Restauracje (Koszalin)

Pyszne wina oliwki i nie tylko. Fachowa obsługa. Wszystko oryginalne bez klamstewek. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Laura W

Zrecenzowano 13 września 2016

Wino można lubić, a można nie wiedzieć, że się lubi :). Nie jestem fachowcem. Dlatego też skorzystałem z podpowiedzi profesjonalnej obsługi i mogłem zakupić wino odpowiadające moim oczekiwaniom.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Norbik1976
Zrecenzowano 8 września 2016

będąc w Domu Wina poczułam się bardzo ciepło, obsługa sklepu była bardzo miła i sympatyczna. Na zadane moje pytania dostałam wystarczające odpowiedzi, zproponowano mi spóbowania wina, którego jeszcze nie piłam i byłam bardzo zadowolna smakiem wina.

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, DorotaR231
Zrecenzowano 18 sierpnia 2015

Bardzo szeroki wybór win z całego świata. Można poprosić o fachową pomoc w wyborze.Ceny raczej wysokie, ale każdy może znaleźć coś dla siebie

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Konrad R
Zrecenzowano 1 marca 2013

Wspaniałe miejsce na spędzenie wolnego czasu, super atmosfera, cudowne wina i właściwie wszystko co tylko na myśl przychodzi. Odwiedzałem "Mario" latem i zimą i muszę powiedzieć, że zawsze jest tam super :) Latem pan Mariusz udostępnia piękny ogród gdzie fantastycznie spędza się czas, a zimą przebywając we wnętrzu jego klimat pomaga zapomnieć o mrozie, sprawia że przy lampce wina czujemy się fantastycznie, a wina są na prawdę wyśmienite!!! Super miejsce i super klimat!!! Polecam !

Termin wizyty: październik 2012
    • Atmosfera
Dziękujemy, Piotr Z

Dom Wina Mario — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Dom Wina Mario? Podziel się wrażeniami!