“Jadam tu często”

Toscana Pizzeria Ristorante
Nr 1 wśród 96 Restauracje (Koszalin)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 12 września 2019

Jadam tu często i każda pozycja jest bardzo dobra. Zależy na co mam danego dnia ochotę.Do tego włoski styl i klimat właścicieli. Nie jest to kolejna pompatyczna restauracja, tylko prawdziwa włoska osiedlanka z rewelacyjnym jedzeniem i gwarną atmosferą. Nie polecam, jeśli szukasz ciszy, spokoju i kelnera w białych rękawiczkach.

2  Dziękujemy, Maciej B

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na cienkim cieście, krucha . Dodatki dobrze dobrane we właściwych proporcjach. Smak dobry ale czegoś nam brakowało do idealnej pizzy. Mały wybór oliw. Samo miejsce skromne,latem można usiąść na zewnątrz. Mały minus za brudny stół (został uprzatniety ale przed podaniem ). Duży plus za możliwość przyjścia z psem. Ceny umiarkowane w stronę wysokich.

Dziękujemy, P7338LTmariag
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Najlepsza pizza w calym regionie. Właściciele bardzo sympatyczni i gotują z pasją. Bardzo miła i rodzinna atmosfera. Każdy powinien spróbować tej niesamowitej pizzy. Polecam ;)

2  Dziękujemy, OlekUrban
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Lokal wprawdzie malutki, raptem 4 stoliki w środku i kilka na zewnątrz, ale kuchnia...
Przyszliśmy z żoną na pizzę (czytaj: przyciągnąłem żonę, bo nie jest fanką pizzy ;-) ). Zamówiliśmy con le salsiccia i parmeńską. Pycha, po prostu pycha. Ciasto, dodatki - wszystko w oryginalnym włoskim stylu. Cienkie ciasto, które dało się kroić - nie było wysuszone czy przypalone jak to często się zdarza w innych pizzeriach.
Wyszliśmy z przekonaniem, że musimy napisać recenzję i obdarować lokal gwiazdkami.
Będąc w Koszalinie zarezerwujcie sobie stolik i koniecznie spróbujcie.

3  Dziękujemy, waldemar20160801
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Lokal urzeka tym że nie jest duży, że prowadzą go mąż z żoną, która jest fantastyczna w komunikacji z ludźmi. Jako że potrawy są robione na bieżąco to w czasie obiadowe musimy poczekać ale to żaden problem.
Same dania przepyszne, na prawdę można poczuć się jak w Toscanii czy Sycylii. Bardzo dobre włoskie lemoniady! Polecamy.

2  Dziękujemy, lukaszwlodarczyk

Toscana Pizzeria Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Toscana Pizzeria Ristorante? Podziel się wrażeniami!