“Nigdy mnie nie zawiedli”

Toscana Pizzeria Ristorante
Nr 1 wśród 90 Restauracje (Koszalin)
Kuchnie: Włoska

Nigdy mnie jeszcze nie zawiedli. Moja ulubiona - sałatka z soczystym słodkim mango przypomina mi podróże do dalekich zakątków świata

Dziękujemy, Laura W

Rewelacja. Nie jest najtaniej, ale za to smacznie. Domowy klimat, można pogadac z właścicielami. Dużo podróżują

Dziękujemy, Han S
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na cienkim cieście, krucha . Dodatki dobrze dobrane we właściwych proporcjach. Smak dobry ale czegoś nam brakowało do idealnej pizzy. Mały wybór oliw. Samo miejsce skromne,latem można usiąść na zewnątrz. Mały minus za brudny stół (został uprzatniety ale przed podaniem ). Duży plus za możliwość przyjścia z psem. Ceny umiarkowane w stronę wysokich.

Dziękujemy, P7338LTmariag
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Najlepsza pizza w calym regionie. Właściciele bardzo sympatyczni i gotują z pasją. Bardzo miła i rodzinna atmosfera. Każdy powinien spróbować tej niesamowitej pizzy. Polecam ;)

1  Dziękujemy, OlekUrban
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Lokal wprawdzie malutki, raptem 4 stoliki w środku i kilka na zewnątrz, ale kuchnia...
Przyszliśmy z żoną na pizzę (czytaj: przyciągnąłem żonę, bo nie jest fanką pizzy ;-) ). Zamówiliśmy con le salsiccia i parmeńską. Pycha, po prostu pycha. Ciasto, dodatki - wszystko w oryginalnym włoskim stylu. Cienkie ciasto, które dało się kroić - nie było wysuszone czy przypalone jak to często się zdarza w innych pizzeriach.
Wyszliśmy z przekonaniem, że musimy napisać recenzję i obdarować lokal gwiazdkami.
Będąc w Koszalinie zarezerwujcie sobie stolik i koniecznie spróbujcie.

2  Dziękujemy, waldemar20160801

Toscana Pizzeria Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Toscana Pizzeria Ristorante? Podziel się wrażeniami!