Koszalin
Zrecenzowano: 30 stycznia 2017

Jeśli szukasz noclegu w Koszalinie za niewielkie pieniądze to polecam. Motel znajduje się w dobrym punkcie Koszalina - blisko MK, KFC, Giełda. Obsługa miła. Pokoje czyste, łazienki w dobrym stanie. Śniadanie do wyboru jajecznica lub parówki oraz stół szwedzki skromnie ale dobrze i smacznie. Motel nadający się na nocowanie dwie/trzy noce. Osobiście za każdym razem jak jadę do Koszalina to tam właśnie nocuję.

Wskazówka dotycząca pokoi: nigdy nie udało mi się zarezerwować pokoju z balkonem jednak wiem, że takie są
Termin pobytu: styczeń 2017
1  Dziękujemy, Ewa L
Zrecenzowano: 2 listopada 2016

Wszystko okey śniadania obfite karta dań bogata tania i ciekawa, napoje zimne.
Jedyny minus to parking z wyjazdem pod skosem ja nie miałem problemów,ale widziałem innych jak sie mordowali z wyjazdem bardzo ciasny.
Z kolei od strony ulicy parkuja tam 3-4 auta pod warunkiem jacy siedzą ludzie za kierownica.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, jbV755TT
Zrecenzowano: 14 września 2016

Pokój był czysty i ładny; wygodne łóżko i telewizor z wieloma kanałami. Biurko, 2 krzesła i szafa. Cicha i spokojna okolica, bezpłatne wi-fi i parking. Blisko galerii Emka. Śniadanie bardzo dobre i urozmaicone, polecam :)

Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, godtree19
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2016

rezerwacja bezproblemowa,pokoje czyste,sniadania doskonale,wifi super,parking monitorowany,obsluga fantastyczna...starczy chyba tych komplementow...minusy?moze gdzies to przeoczylem,ale adres dojazdowy jest inny niz w na stronie motelu

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Sebastian K
Zrecenzowano: 14 maja 2016

Położony nieco na uboczu, ale nie stanowi to problemu. Spokój i przyjemne pokoje. Dostępny monitorowany parking. Sieć WiFi działająca bez zarzutu. Śniadanie (bardzo dobre) w cenie. Miła i sympatyczna obsługa. Polecam.

Termin pobytu: listopad 2015
Dziękujemy, agencymvp