Koszalin
Zrecenzowano: 2 listopada 2016

Wszystko okey śniadania obfite karta dań bogata tania i ciekawa, napoje zimne.
Jedyny minus to parking z wyjazdem pod skosem ja nie miałem problemów,ale widziałem innych jak sie mordowali z wyjazdem bardzo ciasny.
Z kolei od strony ulicy parkuja tam 3-4 auta pod warunkiem jacy siedzą ludzie za kierownica.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, jbV755TT
Zrecenzowano: 14 września 2016

Pokój był czysty i ładny; wygodne łóżko i telewizor z wieloma kanałami. Biurko, 2 krzesła i szafa. Cicha i spokojna okolica, bezpłatne wi-fi i parking. Blisko galerii Emka. Śniadanie bardzo dobre i urozmaicone, polecam :)

Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, godtree19
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2016

rezerwacja bezproblemowa,pokoje czyste,sniadania doskonale,wifi super,parking monitorowany,obsluga fantastyczna...starczy chyba tych komplementow...minusy?moze gdzies to przeoczylem,ale adres dojazdowy jest inny niz w na stronie motelu

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Sebastian K
Zrecenzowano: 14 maja 2016

Położony nieco na uboczu, ale nie stanowi to problemu. Spokój i przyjemne pokoje. Dostępny monitorowany parking. Sieć WiFi działająca bez zarzutu. Śniadanie (bardzo dobre) w cenie. Miła i sympatyczna obsługa. Polecam.

Termin pobytu: listopad 2015
Dziękujemy, agencymvp
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2016

Obiekt godny uwagi nie tylko ze względu na cenę, ale także jakość. Pokoje czyste, schludne, rzeczywiście nie duże, ale spokojnie wystarczające nawet dla pary z dzieckiem (oczywiście mowa o pokoju z łożem małżeńskim, spokojnie mogłyby spać tam trzy dorosłe osoby) i najważniejsze ciche, pomimo położenia blisko drogi. Śniadania w formie szwedzkiego stołu bardzo smaczne, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Parking monitorowany ze szlabanem na +, natomiast na minus jego wielkość, niestety tylko kilka aut można zaparkować, a wracając późno do motelu trzeba szukać miejsca w najbliższej okolicy (zawsze można zaparkować na parkingu galerii Emka :)). Poza tą minimalną niedogodnością śmiało polecam!!

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, Michał W