Koszalin
Zrecenzowano: 14 maja 2016

Położony nieco na uboczu, ale nie stanowi to problemu. Spokój i przyjemne pokoje. Dostępny monitorowany parking. Sieć WiFi działająca bez zarzutu. Śniadanie (bardzo dobre) w cenie. Miła i sympatyczna obsługa. Polecam.

Termin pobytu: listopad 2015
Dziękujemy, agencymvp
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2016

Obiekt godny uwagi nie tylko ze względu na cenę, ale także jakość. Pokoje czyste, schludne, rzeczywiście nie duże, ale spokojnie wystarczające nawet dla pary z dzieckiem (oczywiście mowa o pokoju z łożem małżeńskim, spokojnie mogłyby spać tam trzy dorosłe osoby) i najważniejsze ciche, pomimo położenia blisko drogi. Śniadania w formie szwedzkiego stołu bardzo smaczne, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Parking monitorowany ze szlabanem na +, natomiast na minus jego wielkość, niestety tylko kilka aut można zaparkować, a wracając późno do motelu trzeba szukać miejsca w najbliższej okolicy (zawsze można zaparkować na parkingu galerii Emka :)). Poza tą minimalną niedogodnością śmiało polecam!!

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 16 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, czyste pokoje, idealne na jedną bądź kilka nocy w Koszalinie, w którym zamierzamy spędzić noc. W pokoju ładnie urządzona łazienka oraz telewizor. Idealne miejsce na różnego typu delegacje.

Termin pobytu: marzec 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 882jakubb
Zrecenzowano: 29 października 2014

Hotel niewielki umiejscowiony między domkami jednorodzinnymi w niedalekiej odległości od Centrum Koszalina. Pokój bardzo przytulny, czysty i ciepły. Pomimo tego że znajduje się on przy ulicy w pokojach brak hałasu (mi trefił sie pokój z balkonem od strony ulicy). Parking pod hotelem zamykany na szlaban więc duży plus. Śniadanie pyszne! jajecznica na życzenie bardzo dobra Polecam z czystym sercem na pewno tam wrócę.

Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, Justyna G
Zrecenzowano: 14 maja 2013

Jako handlowiec spałem tam przez prawie 3 lata, średnio co 3 tygodnie. Pobyty 2 i 3 dniowe.Czysto, schludnie, przytulnie. Fantastyczna obsługa. Pyszne i nie drogie jedzenie z rąk Pana Arka :) Pozdrawiam przy okazji :)
Śniadania to bajka.
Cicha, spokojna okolica, przystępne ceny.
Czy potrzebne jest coś więcej? :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie są fajne. Ale lepiej nie wybierać tych od głównej ulicy, gdyż od rana panuje na niej duży ruch.
Termin pobytu: listopad 2012
2  Dziękujemy, Robert_Krakus