“Warto”
Museum in Koszalin — recenzja

Museum in Koszalin
Nr 6 wśród 18 atrakcji (Koszalin)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 15 marca 2017

Niewielkie, choć ciekawe muzeum, głównie związane tematycznie z Koszalinem i okolicami. Warto zobaczyć.

Dziękujemy, najnajnaj
Napisz recenzję
Museum in Koszalin — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 10 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Samo muzeum bardzo ciekawe. Pracują w nim bardzo mili ludzie. Ładne wnętrza, ciekawe wystawy. Zachwyciła mnie chata jemneńska, zwłaszcza krzesła wianne. Cześć zewnętrzna bardzo ciekawie zaaranżowana. Udało mi się kupić bardzo ciekawe pocztówki przygotowane na noc muzeów.

Dziękujemy, malablondyneczka
Zrecenzowano 8 sierpnia 2016

Trafiliśmy akurat na wystawę żołnierzyków (idealna dla 5-latka). Zwiedzanie chaty rybaka też okazało się udane. Mili, kompetentni pracownicy.

Dziękujemy, MarekH1970
Zrecenzowano 1 września 2015

Muzeum w Koszalinie warto zwiedzać raczej w sezonie letnim. Wtedy to widać piękno mini-osady wiejskiej, którą postawiono na podwórku muzeum. Wnętrza ciekawe, zwłaszcza mieszczański wystrój i sala historyczna. Sztuka współczesna i numizmatyka znudziły do reszty. Wspaniały pawilon archeologiczny. Marzenie każdego muzeum!

Dziękujemy, zderzak
Zrecenzowano 5 sierpnia 2015

Muzeum mieści sie w dawnym młynie. Dużo pomieszczeń oddających klimat. na mnie szczególne wrażenie zrobiły rózne rodzaje pieców kaflowych. Dodatkowo była wystawa starodawnych zabawek. Na dziedzińcu zestaw różnych zagród wiejskich m.in z kużnią w w którek można było zobaczyć proces produkcji

Dziękujemy, bolo262

Museum in Koszalin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Museum in Koszalin? Podziel się wrażeniami!