“Najlepszy posiłek w moim życiu!”
Chill'point — recenzja

Chill'point
Nr 11 wśród 90 Restauracje (Koszalin)

Elegancki wystrój lokalu, pyszne jedzenie i przesympatyczna właścicielka. Świetne miejsce zarówno na lunch jak i wieczorne spotkanie ze znajomymi. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Lona68

Miejsce nowoczesne, jedzenie pyszne, szeroki wybór piw kraftowych. Ceny przystępne. Nie mam nic do zarzucenia, na pewno odwiedzę ponownie :)

Dziękujemy, Japanina

Gorąco polecam. Wybraliśmy się z mężem i Córcią, aby sprawdzić nowe miejsce na kulinarnej mapie Koszalina i byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie naprawdę smaczne. Relacja jakości i rodzaju dania do ceny, na niezwykle korzystnym poziomi, zwłaszcza przy wyborze zestawu dnia. Duży wybór wszelakich trunków. Coś ciekawego dla siebie znajdą także wegetarianie oraz osoby, które nie piją alkoholu.

Dziękujemy, Agata J

Bardzo dobre i ładne miejsce. Polecam w Koszalinie takich miejsc jeat niewiele. Atmosfera i obsługa duży plus.

Dziękujemy, Mila316
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Smacznie, ceny przystępne, obsługa na wysokim poziomie. Bardzo duży wybór whisky I piw. Miejsce warte uwagi.

Dziękujemy, IwonaIwonaMac

Chill'point — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Chill'point? Podziel się wrażeniami!