“Jeśli macie dużo czasu...”

Pizza Hut Koszalin Atrium
Nr 39 wśród 90 Restauracje (Koszalin)
Opis: Wybrana przez Ciebie restauracja Pizza Hut Koszalin Atrium - zapewnia pełną obsługę kelnerską. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą cieszyć się miłą atmosferą podczas posiłku. Nasi goście wybierają restauracje Pizza Hut na miejsce spotkań rodzinnych, imprezy urodzinowe, czy wyjścia integracyjne. Usiądź wygodnie i przygotuj swoją kartę lojalnościową programu MyPizzaHut. Nasi kelnerzy chętnie opowiedzą o menu Pizza Hut oraz programie MyPizzaHut i doradzą, co wybrać, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zajrzyj do nas koniecznie! Nasze pizze, makarony, zupy, przekąski i desery czekają na Ciebie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - dołącz już teraz do programu MyPizzaHut, zbieraj punkty i zamieniaj je na pyszne nagrody.

Jak w tytule. Byliśmy tam po 14.00. Stoliki były wolne, ale wolna była tez obsługa... To pewnie przemyślane działanie, jak będziemy wolniej obsługiwać to będzie mniej klientów. Pizza nie warta tych pieniędzy i nie warta tak długiego czasu na przyjęcie zamówienia. Dziękuje bardzo. Na długi czas zapamiętam i na pewno będę omijał szerokim łukiem... Wybiorę jakaś pizzerię w okolicy.

Dziękujemy, Piotrrrrrrrr

Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W przeciwieństwie do poprzednika uważam, że obsługa restauracji jest bardzo miła, uśmiechnięta, wręcz słodka, i warta nagradzania napiwkami. Posiłki kolorowe i bardzo smaczne.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Degsy74
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W porównaniu z wcześniejszymi wizytami widać pogorszenie jakości obsługi. ,aloha zmienia się często. Pracownicy nerwowi, mało uprzejmi. Widać, że ktoś ich denerwuje w pracy. Jedzenie przygotowywane mniej starannie niż kiedyś. 1/3 restauracji oddzielona rollupem - najwidoczniej załoga nie jest wynagradzana od utargu i nie ma interesu w obsłużeniu większej liczby gości. Szkoda ....

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, RepmedPL
Zrecenzowano 22 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Widać ze borykają się z kłopotami kadrowymi. Obsługi mało, nie nadążają ze sprzątaniem stolików.Widac ,że sa zmęczeni. Rozwalił mnie człowiek na recepcji. Podszedłem i poprosiłem o stolik dla 5 osób,odpowiedział ze jak sa miejsca to proszę wejść i usiasc

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, MISTRZYODA
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedziecie dobre, jak w każdej Pizza Hut, obsługa niezła, czystość w zależności o ilości gości. Dobra lokalizacja. Latem mozna zjeść na tarasie, na plus.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, traveler_kot

Pizza Hut Koszalin Atrium — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pizza Hut Koszalin Atrium? Podziel się wrażeniami!