Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

niestety kolejny hotel do którego nie wrócę, Śniadania ok, ale obiadokolacje poniżej średniej, basen i spa kiepskie ana 5 dni pobytu trzy nieczynne, pokój drogi z tarasem śmierdzący z nieczynnym minibarem a recepcja odpowiada jak nie działa to jest szafka po prostu brak słów, na ścianach pajęczyny, w oknach pourywane klamki, recepcja niekompetentna,zamówiliśmy dwa pokoje obok siebie a otrzymaliśmy na różnych piętrach, siłownia w sporej części uszkodzona dopiero po kilkukrotnych uwagach naprawiona . Niestety szkoda straconych pieniędzy.

1  Dziękujemy, Wojciech W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 483sylwiar, Dyrektor generalny, Hotel VerdeOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Pokoje wyposażone są w minibar, o czym goście zostali poinformowani. Minibary są sprawne, ale nie działają tak jak standardowa lodówka. W pokojach nie ma lodówek, ale można prosić o przechowanie żywności recepcję.
Wyłamane klamki są wynikiem złego użytkowania przez gości- natomiast są zmieniane niezwłocznie po zgłoszeniu tego faktu w recepcji.
Siłownia nie jest profesjonalna, a przygotowana na potrzeby gości, sprzęty w niej są codziennie sprawdzane i konserwowane. Mogą być uszkodzone w wyniku złego użytkowania przez gości.
Strefa aqua poddawana jest pracą konserwacyjnym w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych gości. Nie mniej jednak goście mogli korzystać z saun oraz z basenu zewnętrznego.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Nic nas nie zaskoczyło, znamy standard tego typu hotelu. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, dobrze wyposażone, przestronna łazienka. Śniadania obfite, wybór znakomity, wszystko smaczne. Obiadokolacja trochę "przyoszczędzona" ale nie wychodziliśmy głodni. Basen czysty, dostępny cały dzień, jest co robić gdy pogoda nie dopisuje. Lokalizacja dobra jako baza wypadowa.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, beandra2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 483sylwiar, Dyrektor generalny, Hotel VerdeOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

dziękujemy za dodanie opinii. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu spełnił Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Świetna lokalizacja i spokój. Można spędzić wieczór Romantyczny we dwoje. Fajna sprawa dla oderwania się od codzienności. Małe przyjemne spa. Czyste przyjemne pokoje, pyszne śniadania. Miejsce przyjemne.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, a-gadka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 483sylwiar, Dyrektor generalny, Hotel VerdeOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty. To jedyne na plus. Pokoje malutkie wystrój troche jak za komuny. Na korytarzu jak w ciemni. Basen malutki szkoda isc nawet. Wielki minus za naliczanie śmiesznych dodatkowych cen za dodatkowe usługi. Guma do żucia z balu kosztuje 6 zlotych :)

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, koperfield20
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 483sylwiar, Dyrektor generalny, Hotel VerdeOdpowiedź udzielona 3 czerwca 2019

dziękujemy za dodanie opinii. Jest nam przykro, że pobyt w naszym hotelu nie spełnił Państwa oczekiwań. Wszelkie koszty dodatkowych produktów są przedstawiane przed zakupem- w pokoju jest dodatkowo płatny minibar przy którym jest cennik.
Mimo wszystko mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 21 maja 2019

Pokój czysty, codziennie sprzątany. Basen i jakuzzi, ciepła woda. Basen czynny do 24 -tej, rewelacja. Czysto. Siłownia dobrze wyposażona. Otoczenie hotelu, choć przy drodze na Kołobrzeg sympatyczne, jest możliwość "schowania" się od hałasu na wewnętrznym dziedzińcu. I teraz gwóźdź programu - posiłki. Mieliśmy wykupione śniadania oraz obiady-kolacje.Śniadania bardzo smaczne, obfite i zawsze były ryby, łosoś, tuńczyk i dużo sałatek z pysznymi sosami. A posiłki popołudniowe - poezja, trafiłem na rybę sauté oraz na dorsza w panierce przypominającej sękacza, rewelacja. Polecam też zupę rybną i polędwiczki w sosie kurkowym. Dodam, że "stary poczciwy" żurek smakował, jak jakaś nowa potrawa. Na koniec pobytu "wyściskałem" Kucharza i cóż myślę tu jeszcze przyjechać, chociażby na obiad.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Mirosław C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 483sylwiar, Dyrektor generalny, Hotel VerdeOdpowiedź udzielona 25 maja 2019