Zrecenzowano: 18 maja 2019

Kiedyś nasza firma korzystala tylko z tego hotelu, teraz z powodu obniżenia jakości obsługi i wyżywienia szukamy innych obiektów w okolicach Koszalina.
Na moją informację że w pokoju śmierdzi szambem zostałem zbyty że chydraulik się tym zajmie, przy standardzie 4* powinienem natychmiast dostać nowy pokój.
Poza tym jedzenie pogorszyło się strasznie, wszystko przesmażone suche jak podeszwa, a niektóre potrawy nie jadalne .
Podsumowując obiekt jedzie w dół po równi pochyłej .

Wskazówka dotycząca pokoi: Jakość 3* za cenę 4*
Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Trip25704696447
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia G, Dyrektor generalny, Hotel VerdeOdpowiedź udzielona 20 maja 2019

dziękujemy za dodanie opinii. Jest nam przykro, że pobyt w naszym hotelu nie spełnił Pana oczekiwań. Wszelkie Państwa uwagi zostały przekazane do kierowników odpowiednich działów. Państwa zastrzeżenia są dla nas bardzo ważne i zrobimy wszystko, aby Państwa zadowolić. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 13 maja 2019

Wszystko nam się podobało, pokoje czyste,basen czysty,wyżywienie super niczego nie brakowało. W czasie naszego pobytu pogoda nie dopisala za to hotel w pełni się nadawał poza basenem bilard ,gry planszowe można wypożyczyć. Obsługa super. Polecam

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Departure44177232070

Dziękujemy za dodanie opinii. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu spełnił Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 12 maja 2019

Polecam ten obiekt innym chetnym wypoczac badz byc tylko przejazdem na jedna noc. Mila obsluga pyszna sniadania i obiadokolacje. Jest tez muzeum zabytkowych samochodow ktore warto obejrzec. Polecam raz jeszczejeszcze.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Explore50404453022
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 483sylwiar, Dyrektor generalny, Hotel VerdeOdpowiedź udzielona 12 maja 2019

Zrecenzowano: 12 maja 2019

Z zewnątrz hotel ładny, duży plus wystawa aut
Pokój zabaw dla dzieci ok
Jedzenie i porcję na duży plus
Kierowniczka na duzy minus
Recepcjonistki plus
Obsługa w restauracji może być, z naciskiem na moze...
Pokój ładny duży, tylko ta czystość
Łazienka ładna duża w miarę czysta

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, roman z

Dziękujemy za dodanie opinii. Jest nam przykro, że pobyt w hotelu nie spełnił Pana oczekiwań. Wszelkie uwagi zostaną przekazane do kierowników odpowiednich działów. Mimo wszystko mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019

Miła obsługa, bardzo obfite i smaczne posiłki, nie do przejedzenia, basen i jacuzzi z bardzo ciepłą wodą, ciekawe Muzeum Zabytkowych Aut, w pełni wyposażony pokój, czysto i ciepło w pokoju, dużo atrakcji do miłego spędzenia czasu.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Tourist27712636288
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 483sylwiar, Dyrektor generalny, Hotel VerdeOdpowiedź udzielona 11 kwietnia 2019

dziękujemy za dodanie opinii. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu spełnił Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli Państwa gościć ponownie.