“Uwielbiam te lody!”
Petrykowska — recenzja

Petrykowska
Nr 7 wśród 90 Restauracje (Koszalin)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne zawsze, choć rzadko biorę nowe smaki :) mam swoje ulubione :) Boski jest sernik mascarpone - nietypowy bo chyba nie pieczony, miód w gębie!
Kawusia zawsze chętnie! Polecam!

Dziękujemy, Magdalena R

Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nasze ulubione miejsce na lody i kawę. Sernik cynamonowy przepyszny, lody maja ciekawe smaki i zawsze każdy znajdzie coś dla siebie.
Jak na lody to zawsze Petrykowska.

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody i ok. kawa. Ciasta i koktajle nie wiem, nie probowalem. Wady? Mało miejsc siedzących. W kwestii lodów - zawsze mnie zastanawiało, jak to jest że w Niemczech za 1e dostaję 2x więcej lodów niż w PL za 3.50??? Ale to problem dotyczący generalnie wszystkich polskich lodziarni. Duży plus - pojawiły się papierowe kubeczki zamiast plastików i szpartułki z drewna.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, RepmedPL
Zrecenzowano 18 marca 2019

Lody niestety nie zrobiły na nas wrażenia, mocno zmrożone z kryształkami lodu i niestety pozostawiają sztuczny posmak . Niestety nie mamy ochoty na więcej...

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ania1966
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Lody inne niż wszystkie. Lody o smaku borowików, albo avocado z pieprzem.. lody słony karmel.. gruszka.. wszystkie wyraziste w smaku.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 596justynak

Petrykowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Petrykowska? Podziel się wrażeniami!