“Najlepszy burger, nie z burgerowni.”
Nakamal Bar&Grill — recenzja

Nakamal Bar&Grill
Nr 3 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)

Obsługa bardzo miła, może nawet trochę za bardzo. Trochę długo się czeka, natomiast jedzenie to rekompensuje. Fish and chips ładnie podane, smakowało tak, że chciałoby się więcej. Burger, jak w tytule. Lepszego nie w burgerowni nie jadłem. Dobre krawatowe piwa, obsługa się na nich zna, więc śmiało można im w tej kwestii zaufać.

Dziękujemy, daz4fun

Do lokalu przyszłam po przeczytaniu opinii na TripAdvisor. Nie żałowałam. Krem z pomidorow i Krewetki w cieście piwnym z batatami- poezja;) Polecam gorąco;) Jednak największe wrażenie zrobił na mnie kelner. Naturalnie przesympatyczny, znający każdą pozycję z menu, pomocny w wyborze. Dawno nie spotkałam się z taką obsługą. Jestem z Bydgoszczy, ale wrócę na pewno! Oby tak dalej!

Dziękujemy, Sylwia B

Byliśmy 3 razy (w dwa dni). Pierwszy raz - steki - świetnie zrobione, świetnie podane, dodatki zaproponowane przez obsługę (wielki plus za zaangażowanie !). Wyszliśmy zachwyceni. Drugi raz - wieczorem - przyszliśmy na deskę rybaka - bardzo fajny pomysł, średniowielkie danie, na kolację bardzo ok. Smakowo - rewelacja, podane - fantastycznie, obsługa - jak zawsze - rewelacja. Nienachalnie, bardzo pomocnie. Sugestie były rzeczywiście trafione. Trzeci raz - zamówiliśmy burgery (wołowina i kurczak). Sugestia do właścicieli - nie podawajcie tego. Niszczycie sobie opinie. To to co dostaliśmy to 80 % buły. Żadnego smaku oprócz buły nie czuć. Mięsa na lekarstwo, sos (w jednym tatziki w drugim pesto) w ilości cieżkiej do wykrycia. Jedzenie suchej bułki za ok ponad 20 zł to nie jest to czego oczekujemy. Dodatkowo padane na papierze, który w połowie jedzenia sie rozpuszcza więc pod koniec jemy suchą bułkę, z minimalną ilością mięsa ale za to z papierem. Pycha.

Ale wracając do 2/3 REWELACJA i polecamy bardzo. Aha - krem z brokułów z serem kozim .... ech ... rewelacja. Pieczarki (jakieś tam) kolejna rewelacja. Tarta cytrynowa - kolejne ach ...

Co do cen - jest nietanio. Ale naprawdę - z pominięciem tych burgerów - warto.

Dziękujemy, Pawel J
Zrecenzowano 6 września 2019

Herbata pyszna liściasta, kawa świeżo palona. Brawo! Jedzenie było bardzo dobre, minus za frytki, które nam nie smakowały. Jedno z najlepszych creme brule jakie jadłam do tej pory. Polecam.

Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do tej świetnej restauracji trafiliśmy dzięki TripAdvisorowi. Kelnerzy świetnie wyszkoleni, wiedzą wszystko o swoich potrawach, aż miło słuchać. Zjedliśmy dwa burgery, sałatkę i zupę dnia. Wszystko nam bardzo smakowało. Ceny średnie wyższe, ale adekwatne do jakości jedzenia i obsługi. Polecamy bardzo serdecznie.

Dziękujemy, PaulinaPogorzelska

Nakamal Bar&Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Nakamal Bar&Grill? Podziel się wrażeniami!