“świetne herbaty i kawy”
Nakamal Bar&Grill — recenzja

Nakamal Bar&Grill
Nr 3 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 6 września 2019

Herbata pyszna liściasta, kawa świeżo palona. Brawo! Jedzenie było bardzo dobre, minus za frytki, które nam nie smakowały. Jedno z najlepszych creme brule jakie jadłam do tej pory. Polecam.

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do tej świetnej restauracji trafiliśmy dzięki TripAdvisorowi. Kelnerzy świetnie wyszkoleni, wiedzą wszystko o swoich potrawach, aż miło słuchać. Zjedliśmy dwa burgery, sałatkę i zupę dnia. Wszystko nam bardzo smakowało. Ceny średnie wyższe, ale adekwatne do jakości jedzenia i obsługi. Polecamy bardzo serdecznie.

Dziękujemy, PaulinaPogorzelska
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Mam trochę mieszane uczucia, bo z jednej strony mamy do czynienia z burgerownią-stekownią, a z drugiej obsługa jest wręcz przerażająco dobrze wyszkolona. Daje to dziwne wrażenie przesadnej celebracji buły z mięsem :) Ładne wnętrza, centralna lokalizacja. Burger ok, choć bez uniesień. Bardzo duży plus za kartkę z prośbą o komentarze dodawaną do rachunku. Ma się wrażenie, że właściciele naprawdę chcą usłyszeć naszą opinię.

1  Dziękujemy, xsylwester
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Dania przyszły po bardzo długim czasie oczekiwania, przy średnim natężeniu gości, stek jak guma, niesmaczny, ceny w stosunku do jakości za wysokie

Dziękujemy, Agnieszka T
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już kolejny raz w Kołobrzegu, natomiast przy wyborze restauracji jak zwykle kierowalismy sie opiniami na tripadvisor i jak zwykle się nie zawiedlismy... Nakamal jest po prostu rewelacyjny pod każdym względem!:)
Wyśmienite jedzenie, alkohole... Ale oczywiście nawet najlepsza kuchnia się nie obroni bez rewelacyjnej obsługi... Wszytsko na najwyższym poziomie... Napiwki aż z przyjemnością się zostawialo... Knajpa do tego stopnia nam przypadła do gustu, że zagladalismy tam codziennie... Dodatkowo warto dodać, iż stawiają na ciągła poprawę i cenią sobie zdanie klientów... Ankieta wprost na to wskazuje... Na przyszłość sugerowałbym tylko stworzyć bardziej zachęcający klimat z zewnątrz zachęcający do odwiedzenia knajpki... Niestety gdyby nie tripadvisor z pewnością wybralibysmy dużo bardziej zachęcających z zewnątrz miejsc.. Jak dla mnie dużo by poprawiło gdyby pojawiły się jakieś kwiaty czy duże logo na roleatch zewnątrznych.
Kochani nie zastanawiajcie się tylko bez namysłu uderzajcie do Nakamala...satysfakcja gwarantowana Polecamy z całego serducha i duże ukłony dla właścicieli i całego zaspolu.

Dziękujemy, Krupaaaaaaa

Nakamal Bar&Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Nakamal Bar&Grill? Podziel się wrażeniami!