“tragedia”
Starówka — recenzja

Starówka
Nr 78 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 8 września 2019

Stołowałem się tam od dwóch lat.byłem dwa tygodnie temu na pizzy szału nie było naprawdę z jadłem bo byłem głodny , a po zadaniu pytaniu kelnerki jakiego drinka z whisky by mi zaproponowała odpowiedziała ze nie wie i z powiedziała to tak jakbym nie miał za mówić tego drinka powiedziałem jej ze chce 50 ml whisky kostkę lodu i małą kole żeby to za lać po czym nie wiedziała jak to po liczyć dla mnie jak i wielu moich znajomych to był szok jak można zamówić drinka u kelnerki i nie wiedzieć jak to wycenić po czym po liczyła 22 złote za drinka. A dziś po zamówieniu z narzeczoną burgera i kebabu to była tragedia w ogóle pani powiedziała ze czas oczekiwania to 40 minut po 60 minutach zwróciliśmy uwagę po czym po 1h i 15 minutach przeszedł burger i kebab na talerzu burger miał mięso spalone z wierzchu a mięso pół surowe w środku z jadłem to bo byłem głodny tylko z tego względu nie będę dodawał ze z mięsa leciała sama woda aż się nie dobrze robi jak to wspominam, prócz tego zle podanego burgera dostałem do niego frytki które spróbowałem i odstawiłem bo z wierzchu były spieczone a w środku była surowa pyra i ja sobie sam zadaje pytanie jak można z pieprzyc frytki nooooo tragedia na całej linii aż ręce opadają, a kebab podany był jakby miał to z jeść pies,zawsze był ładnie pięknie zapieczony serem a teraz nooo szok wymieszany ser z mięsem naprawdę się zawiedliśmy na starówce nikomu z moich znajomych jak do mnie przyjadą nie polecę tej restauracji i nikomu nie polecam w Kołobrzegu lepiej dołożyć 10 złoty do obiadu i pójść z jeść jak człowiek i być obsłużonym jak człowiek w pasta e pesto lub uderzyć na wspaniały obiadek polski pod jaworem. serdecznie pozdrawiam środkowym palcem całą starówkę i nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, Safari454011

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza zamówiona przed godziną 18:00, już o trudnościach z dodzwonieniem się nie wspomnę. Pani zadeklarowała, że czas oczekiwania to nieco ponad godzina. Po czekaniu ponad dwóch godzin cierpliwość się skończyła, wszelkie próby dodzwonienia się z zapytaniem o zamówienie kończyły się fiaskiem a w ostateczności ktoś z obsługi odłożył słuchawkę na bok i można było sobie dzwonić do woli. Po ponad 2 godzinach 30 min, pizza dotarła, na nieszczęście Pizzerii nie było już możliwości odebrania zamówienia.
Podsumowując: Bardzo kiepski, fatalny wręcz kontakt z Pizzeria i bardzo, bardzo długi czas oczekiwania a deklaracje o krótkim czasie dostawy chyba są tylko po to, aby nie zniechęcić klienta.
Słabo, nie polecam.

1  Dziękujemy, FUGAA
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pani kelnerka wydawała się obrażona że musi obsługiwać gości .Jedzenie rozczarowujace - makaron z krewetkami porażka, pizza za ciężka przełdowana składnikami. Długi czas czekania na Panią. To z pewnością ostatni raz w tym i przyszłym roku.
Zmieńcie kucharza lub wyślijcie go do Pasta pesto na szkolenie.
Kołobrzeżanin.

Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Byłam dwukrotnie: na pizzy - bardzo dobra i na kaczce - ta wyśmienita. Przy okazji słyszałam też wypowiedzi innych gości - chwalili makaron. Miła obsługa, nie robią problemów gdy wejdziesz z pieskiem (nawet mają dla niego wodę), czy wózkiem dla bliźniaków. Jestem szczerze zdziwiona, ze lokują się na tak niskiej pozycji w tym rankingu. Dziękuję kucharzowi!!! Pozdrawiam

1  Dziękujemy, ewaole
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Po raz kolejny podziwiałem ją... Mnóstwo sklepów, restauracji, kawiarni, straganów z pamiątkami... Jest tu niepowtarzalny klimat!

Dziękujemy, Aleksander G

Starówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Starówka? Podziel się wrażeniami!