“Nie polecam.”
Starówka — recenzja

Starówka
Nr 78 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza zamówiona przed godziną 18:00, już o trudnościach z dodzwonieniem się nie wspomnę. Pani zadeklarowała, że czas oczekiwania to nieco ponad godzina. Po czekaniu ponad dwóch godzin cierpliwość się skończyła, wszelkie próby dodzwonienia się z zapytaniem o zamówienie kończyły się fiaskiem a w ostateczności ktoś z obsługi odłożył słuchawkę na bok i można było sobie dzwonić do woli. Po ponad 2 godzinach 30 min, pizza dotarła, na nieszczęście Pizzerii nie było już możliwości odebrania zamówienia.
Podsumowując: Bardzo kiepski, fatalny wręcz kontakt z Pizzeria i bardzo, bardzo długi czas oczekiwania a deklaracje o krótkim czasie dostawy chyba są tylko po to, aby nie zniechęcić klienta.
Słabo, nie polecam.

1  Dziękujemy, FUGAA

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pani kelnerka wydawała się obrażona że musi obsługiwać gości .Jedzenie rozczarowujace - makaron z krewetkami porażka, pizza za ciężka przełdowana składnikami. Długi czas czekania na Panią. To z pewnością ostatni raz w tym i przyszłym roku.
Zmieńcie kucharza lub wyślijcie go do Pasta pesto na szkolenie.
Kołobrzeżanin.

Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Byłam dwukrotnie: na pizzy - bardzo dobra i na kaczce - ta wyśmienita. Przy okazji słyszałam też wypowiedzi innych gości - chwalili makaron. Miła obsługa, nie robią problemów gdy wejdziesz z pieskiem (nawet mają dla niego wodę), czy wózkiem dla bliźniaków. Jestem szczerze zdziwiona, ze lokują się na tak niskiej pozycji w tym rankingu. Dziękuję kucharzowi!!! Pozdrawiam

1  Dziękujemy, ewaole
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Po raz kolejny podziwiałem ją... Mnóstwo sklepów, restauracji, kawiarni, straganów z pamiątkami... Jest tu niepowtarzalny klimat!

Dziękujemy, Aleksander G
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

długi czas oczekiwania, słaba obsługa, pizza okej ale reszta masakra. Makaron z krewetkami aż topił się w oleju. Makaron zapiekany bez smaku. Kiedyś super teraz nie jest za dobrze.

Dziękujemy, olenkele

Starówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Starówka? Podziel się wrażeniami!