Kołobrzeg
Rejs może być, Bornholm przereklamowany.

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019
kopytko-m
Warto wybrać sie na wycieczkę

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
Mania0000
Kielce, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Podczas rejsu tam, była trójeczka, dla mnie spoko, ale paru ludzi na te dwie i pół setki miało problemy...w drodze powrotnej w ogóle nie wiało, piękna pogoda, opalanko i bezwietrznie, można powiedzieć sielanka, ale nudna:) Piękny zachód słońca. Nie wyobrażam sobie natomiast rejsu w okolicach 5-6 w skali B. Musi być naprwdę niemiło - trzeba pilnować prognozy!
Zaokrętowanie szaleństwo, ale potem wiara się rozchodzi po statku i jest luźniej (przy ładnej pogodzie). Nie wymieniajcie waluty na statku, oskubią Was niemiłosiernie, nie było netu i nie miałem przelicznika euro na korony i mnie oskubali. Lepiej płacić kartą na wyspie, gotówka przy wycieczce jednodniowej niepotrzebna, na siłę ją wydałem w Sveneke i Nexo. Jest fajny slep obok Lidla.
Jedzenie na Jantarze słabe, piwo 9zł.
Wycieczka objazdowa to porażka. Dużo zależy od przewodnika, ja miałem kiepskiego, chyba już miał sklerozę i założe się, że często się mylił. Najbardziej rozbawił mnie gdy do anglojęzycznych powiedział zbiórka fifteen:fifteen, czyli piętnasta piętnaście:) Trudno oceniać Bornholm z jedno dniowego pobytu, ale z tego co widziałem, wydaje mi się przereklamowany. Trudno też oczekiwać za 90zł czegoś ekstra. Bardzo pilnują czasu, bo duńczycy kończą pracę o 16-tej Pośpiech non-stop. W sumie nie żałuję, wiem, że na tą drogą wyspę nie warto specjalnie jechać, jest wiele piękniejszych miejsc niedaleko nas, w Polsce.

Dziękujemy, kopytko-m
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w okolicach Kołobrzegu warto wybrac sie w rejs Jantarem na Bornholm. Przed zakupem atrakcji dobrze jest sprawdzic pogodę. Przy spokojnym morzu taka wycieczka to fantastyczna przygoda. Jesli sa spore fale to dobrze zaopatrzyc się w tabletki przeciw chorobie morskiej, bo wiekszosc osob dopadaja mdłości. Na statku bardzo mila i pomocna obsługa. Sama wyspa piekna i malownicza. Co do wycieczki to wiele zalezy od tego na jakiego trafi sie przewodnika.

Dziękujemy, Mania0000
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Świetna wycieczka, niezapomniane wrażenia zarówno na statku jak i na ślicznej malowniczej wyspie. Załoga statku kompetentna, życzliwa oraz bardzo pomocna w każdej sytuacji. (warto profilaktycznie zaopatrzyć się w tabletki przeciw chorobie morskiej i jest ok) Polecam.

2  Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Po przeczytaniu niektórych opinii, dwa dni przed rejsem, po wykupieniu biletów, byliśmy mocno wystraszeni. Opisy dolegliwości podróżnych skłoniły nas do rozważenia rezygnacji z wycieczki. Wywnioskowaliśmy jednak z wpisów,że warunki na statku zależą w dużej mierze od pogody. Postanowiliśmy więc zaryzykować, gdyż zależało nam na zobaczeniu Bornholmu i przygotowaliśmy się na najgorsze.Wieczorem poprzedzającego rejs dnia, ostatni posiłek zjedliśmy około 18. Rano o 6:30 stawiliśmy się, my akurat z rowerami, do wejścia na pokład. Nie było problemów z ich zapakowaniem. W obawie przed chorobą morską siedliśmy na świeżym powietrzu i wzięliśmy po tabletce Aviomarinu. Po wypłynięciu na pełne morze, zaczęło trochę kołysać, jednak nikomu z nas ani na pokładzie nie było niedobrze. Trochę się zdrzemnęliśmy a pod koniec podróżny mogliśmy zjeść bez problemów śniadanie podawane na pokładzie.
Następnego dnia (mieliśmy nocleg na wyspie), powtórzyliśmy
"czynności zapobiegające" :-) chorobie morskiej i również rejs powrotny minął nam i nie tylko bez przez przykrych wrażeń.
Odnosimy wrażenie,że owszem mieliśmy szczęście co do pogody (na pewno czasem jest gorzej), ale ważne jest również odpowiednie nastawienie i przygotowanie się do podróży.
Życzymy szczęścia! ;-)

4  Dziękujemy, igrzeski
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

03.07 Rejs z Kolobrzegu został odwolany. My nie zostaliśmy o tym poinformowani. Na stronie internetowej nie było żadnej informacji, ani też w mailu. Stawiliśmy się na miejscu o 06.00 rano i tam zastaliśmy tylko kartkę z informacją o odwołaniu rejsu. Podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałam się, że przecież były wysylane sms, a jeśli ja go nie otrzymałam to nie ich wina! Ani razu nikt mnie nie przeprosił. Oprócz zwrotu pieniędzy za bilety domagałam się zwrotu pieniędzy za kurs taksówką. Na moje maile nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, słów wyjaśnienia czy przeprosin. Tak oto firma obchodzi sie z klientami. NIE POLECAM FIRMY KŻP!

4  Dziękujemy, Kaowiec