“Wróciłam!”
Fishka-Fiszka — recenzja

Fishka-Fiszka
Nr 9 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, rosół pycha, sałatka również,chociaż nie było w niej ani jednego orzecha, a miały być, dość drogo, ale pewnie tam wrócę. Przemiła obsługa!

Dziękujemy, 96asiap

Zrecenzowano 4 września 2019

Zwyczajem odwiedzamy zawsze Fish-Fiszke przy wyjazdach do Kołobrzegu. Niestety tym razem byliśmy po zmianie menu.Niestety małże i krewetki zostały usunięte z menu. Na start zdecydowaliśmy się na tatara z polędwicy wołowej (z cebulką, pieczarkami, ogórkiem, sosem majonezowo-musztardowym i francuską musztardą) -godny spróbowania. Z zup wybraliśmy zupę tajską z kurczakiem na mleczku kokosowym (smaczna, choć jadłam w lepszej wersji). Z dań głównych "wjechał na nasz stół filet z sandacza z bukietem surówek, frytkami oraz cytryną, a na drugim talerzu zawitała pasta z krewetkami w sosie śmietanowym na ostro (choć aż tak ostro to nie było). Wszystko smaczne, ładnie podane, świeże. Dobrze dobrane składniki, kompozycja smaku czy profesjonalizm obsługi. Patrząc na całokształt serdecznie polecam, ale wysoka poprzeczka jakby troszkę spadła w dól przy swojej popularności. Bądź co bądź -ryba pod każdą postacią świeża i pyszna!

Dziękujemy, kkdudek
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przyciągnęła moją uwagę swoim wyglądałem, który zdradzał, ze jest ona czymś więcej niż zwykłą smażalnią.
Nie zawiodłem się.
Dorsz którego miałem przyjemność jeść był naprawdę genialny, chyba najlepsza ryba jaką jadłem, mięso było wręcz aksamitne i rozpływało się w ustach, a panierka nie sprawiała wrażenia smażonej w oleju silnikowym, jak ma to miejsce w smażalniach gorszej jakości.

Serdecznie polecam, ale radzę się przygotować na spory wydatek.

Dziękujemy, 202maciekp
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne! Pięknie podane, smakowo petarda! Obsluga mila, czas oczekiwania niezbyt długi. Cenowo nie najtaniej ale za takie pyszności warto!

Dziękujemy, Jaro-Broda
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Polecono mi restauracje, zachwalając dorsza z plackami i sosem grzybowym... niestety ryba, która powinna być tu najważniejsza, ma gruba, ciężka panierkę a w srodku sam dorsz w formie papki:( obsługa miła i pomocna, ale samo danie lepiej wyglada niż smakuje.A szkoda

Dziękujemy, Monikamoszczynska

Fishka-Fiszka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Fishka-Fiszka? Podziel się wrażeniami!