“Świetna restauracja, ale ma swoją cenę.”
Fishka-Fiszka — recenzja

Fishka-Fiszka
Nr 9 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przyciągnęła moją uwagę swoim wyglądałem, który zdradzał, ze jest ona czymś więcej niż zwykłą smażalnią.
Nie zawiodłem się.
Dorsz którego miałem przyjemność jeść był naprawdę genialny, chyba najlepsza ryba jaką jadłem, mięso było wręcz aksamitne i rozpływało się w ustach, a panierka nie sprawiała wrażenia smażonej w oleju silnikowym, jak ma to miejsce w smażalniach gorszej jakości.

Serdecznie polecam, ale radzę się przygotować na spory wydatek.

Dziękujemy, 202maciekp

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne! Pięknie podane, smakowo petarda! Obsluga mila, czas oczekiwania niezbyt długi. Cenowo nie najtaniej ale za takie pyszności warto!

Dziękujemy, Jaro-Broda
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Polecono mi restauracje, zachwalając dorsza z plackami i sosem grzybowym... niestety ryba, która powinna być tu najważniejsza, ma gruba, ciężka panierkę a w srodku sam dorsz w formie papki:( obsługa miła i pomocna, ale samo danie lepiej wyglada niż smakuje.A szkoda

Dziękujemy, Monikamoszczynska
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jeśli ktoś pisze, ze to najlepsze miejsce w Kołobrzegu to nie był zapewne w Pasta e Pesto, ale to tak na marginesie.
Skuszeni opisami postanowiliśmy zjeść obiad...
Już sam widok z zewnątrz wcale nie zachęca do wejścia, ale ok - dajmy szanse.
Wielki plus za strefę dla dzieci - super! Dużo zabawek, ładnie urządzone, na środku jednej z części, wiec dziecko widać z każdego stolika.
A jedzenie - ups... za te pieniądze można zrobić naprawdę dobre jedzenie i porcje słuszne. Tatar z łososia - poprawny, ale bez ochów i achów, porcja maleńka... nie za tę cenę. Zupa rybna... poprawna, ale tez nie powiedziałabym ze to nadaje się do pierwszej 10tki na TA... woda podana bez lodu, bez cytryny... dla mnie słabo... nie polecam.

1  Dziękujemy, Marta C
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas mojej wizyty w Kołobrzegu jadłem w wielu miejscach, ale to właśnie potrawy przyrządzone w Fishka-Fiszka są u mnie na pierwszym miejscu. Idealne w smaku jedzenie, miła obsługa i bardzo blisko dworca PKP. Żałuje jedynie, że nie prędko będę miał okazje znów zjeść w tej restauracji...

1  Dziękujemy, Pwalos

Fishka-Fiszka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Fishka-Fiszka? Podziel się wrażeniami!