Kołobrzeg

“Słabo, bez polotu, jestem zawiedziona...”
Fishka-Fiszka — recenzja

Fishka-Fiszka
Nr 9 wśród 172 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jeśli ktoś pisze, ze to najlepsze miejsce w Kołobrzegu to nie był zapewne w Pasta e Pesto, ale to tak na marginesie.
Skuszeni opisami postanowiliśmy zjeść obiad...
Już sam widok z zewnątrz wcale nie zachęca do wejścia, ale ok - dajmy szanse.
Wielki plus za strefę dla dzieci - super! Dużo zabawek, ładnie urządzone, na środku jednej z części, wiec dziecko widać z każdego stolika.
A jedzenie - ups... za te pieniądze można zrobić naprawdę dobre jedzenie i porcje słuszne. Tatar z łososia - poprawny, ale bez ochów i achów, porcja maleńka... nie za tę cenę. Zupa rybna... poprawna, ale tez nie powiedziałabym ze to nadaje się do pierwszej 10tki na TA... woda podana bez lodu, bez cytryny... dla mnie słabo... nie polecam.

1  Dziękujemy, Marta C

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas mojej wizyty w Kołobrzegu jadłem w wielu miejscach, ale to właśnie potrawy przyrządzone w Fishka-Fiszka są u mnie na pierwszym miejscu. Idealne w smaku jedzenie, miła obsługa i bardzo blisko dworca PKP. Żałuje jedynie, że nie prędko będę miał okazje znów zjeść w tej restauracji...

1  Dziękujemy, Pwalos
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Trafiliśmy tam z polecenia a raczej z wycieczki melexem Po przeczytaniu opinii i poleceniu przez kierowcę melexa stworzyliśmy ze warto sprawdzić jaka rybkę serwują w tej restauracji ;) a rybka była pyszna ;))) fajne ,miejsce godne polecenia .

Dziękujemy, krystyna1198
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na podstawie dobrych opinii na trio advisor Ale odradzam
Obsługa o nas zapomniała... myśleliśmy że długo czekamy bo dużo ludzi Ale po czasie kiedy do stolików które były obsługiwane znacznie później przeniesiono wszystko i po upomnieniy kelnera pokazało się że "mysleli że już wydali"... przez kilkadziesiąt minut kelner nawet nie zajrzał do stolika czy ok.
Po upomnieniu dostaliśmy informację że wszystko będzie za 5 minut, czekaliśmy że zmęczonym 3 letnim synem więc trudno było uwierzyć w te "5 minut" i wyszliśmy. Wyszła "figa z makiem"

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Czas oczekiwania nie jest krótki, ale naprawdę warto poczekać. Przepyszne jedzenie, byliśmy dwa razy i wszyscy wyszliśmy zadowoleni (nawet nasz wybredny syn, który pochłonął pomidorówkę w całości ;-) ). Porcje duże, adekwatne do ceny. Pyszne, świeże surówki. Ciekawa pozycja w menu - koktajle piwne. Miła obsługa. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Paulinadl

Fishka-Fiszka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Fishka-Fiszka? Podziel się wrażeniami!