“NIE POLECAM!”

U Rybickiego Smażalnia Ryb
Nr 14 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)

W zamówionej rybie znalazłem włos. Po zgłoszeniu na kuchnię, zostałem obrzucony tekstami typu: „Pan jest bezczelny”. Następnie sugerowano że „mógł spać z nieba” a na koniec po opłaceniu rachunku zarzucono mi celowe „położenie” kłaka na rybę. Została ponad połowa z dwóch porcji, obrzydzenie wzięło górę nad głodem. Rachunek na ponad 70zł został uregulowany, choć niesmak pozostał.

Dziękujemy, JatoJaa

Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzonko wyborne! Sporo pozycji bezglutenowych. Zupa rybna cudownie doprawiona, tatar z łososia- niebo w gębie, łosoś z grilla z masłem czosnkowym- rewelacja! Mąż był też zachwycony flądrą z grilla i dorszem z serem i szpinakiem (ryby zapiekane nie są bezglutenowe).
Obsługa przemiła
Byliśmy dwa dni z rzędu i dziś też tam będziemy. Polecam gorąco!!!

Dziękujemy, Dorota N
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

podobno najlepsza smażalnia w Kołobrzegu ... jadłem lepszego dorsza z pewnością ... dorsz za prawie 100 pln za kilo powinien urywać d.., a tu nic... ryba jak ryba nic specjalnego

Dziękujemy, nautilius77
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim super smacznie. Łosoś świeży, nieprzesuszony, po prostu super. Zupa rybna rewelacja, aromatyczna, odpowiednio pikantna. Polecam

Dziękujemy, 158marcinh
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Wspaniałe jedzenie- bardzo smaczne ryby. Polecam spróbować zupę rybna i flaki z kalmarów. Miła obsługa.

1  Dziękujemy, Katarzyna M

U Rybickiego Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybickiego Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!