Kołobrzeg

“Rewelacja”

U Rybickiego Smażalnia Ryb
Nr 14 wśród 172 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzonko wyborne! Sporo pozycji bezglutenowych. Zupa rybna cudownie doprawiona, tatar z łososia- niebo w gębie, łosoś z grilla z masłem czosnkowym- rewelacja! Mąż był też zachwycony flądrą z grilla i dorszem z serem i szpinakiem (ryby zapiekane nie są bezglutenowe).
Obsługa przemiła
Byliśmy dwa dni z rzędu i dziś też tam będziemy. Polecam gorąco!!!

Dziękujemy, Dorota N

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

podobno najlepsza smażalnia w Kołobrzegu ... jadłem lepszego dorsza z pewnością ... dorsz za prawie 100 pln za kilo powinien urywać d.., a tu nic... ryba jak ryba nic specjalnego

Dziękujemy, nautilius77
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim super smacznie. Łosoś świeży, nieprzesuszony, po prostu super. Zupa rybna rewelacja, aromatyczna, odpowiednio pikantna. Polecam

Dziękujemy, 158marcinh
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Wspaniałe jedzenie- bardzo smaczne ryby. Polecam spróbować zupę rybna i flaki z kalmarów. Miła obsługa.

1  Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze dobra i świeża ryba. Ceny bardzo przystępne. Polecam zupę rybna.
Blisko portu na promenadzie. Obsługa miła i kulturalna.

Dziękujemy, bolek1974

U Rybickiego Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybickiego Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!