“Ryba jak ryba”

U Rybickiego Smażalnia Ryb
Nr 14 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

podobno najlepsza smażalnia w Kołobrzegu ... jadłem lepszego dorsza z pewnością ... dorsz za prawie 100 pln za kilo powinien urywać d.., a tu nic... ryba jak ryba nic specjalnego

Dziękujemy, nautilius77

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim super smacznie. Łosoś świeży, nieprzesuszony, po prostu super. Zupa rybna rewelacja, aromatyczna, odpowiednio pikantna. Polecam

Dziękujemy, 158marcinh
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Wspaniałe jedzenie- bardzo smaczne ryby. Polecam spróbować zupę rybna i flaki z kalmarów. Miła obsługa.

1  Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze dobra i świeża ryba. Ceny bardzo przystępne. Polecam zupę rybna.
Blisko portu na promenadzie. Obsługa miła i kulturalna.

Dziękujemy, bolek1974
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Przepyszna rybka. Wiadomo ceny nie najniższe ale też nie wygórowane. Płaci się rzeczywiście za rybkę. Byliśmy w 6 znajomych kazdy za ok 400g ryby z dodatkami i piwem zaplacil ok 45zl

Dziękujemy, Ola G

U Rybickiego Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybickiego Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!