“Żenada”
Restauracja Hanseatic — recenzja

Restauracja Hanseatic
Nr 80 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 10 września 2019

Nie mila ,arogancka obsluga. Pani za barem pomylila pracę bo z takim podejściem do klienta tylko odstrasza. Pan który tam pracuje powiedział że są mili ale tylko dla gości!Uwaga bo los bywa przewrotny gorzej jak Pan lub Pani będą coś potrzebować A druga osoba odmówi np.w szpitalu, urzędzie.

Dziękujemy, Waldek N

Zrecenzowano 10 września 2019

Obsługa tragedia, zero szacunku do drugiego człowieka... Byłam w restauracji chcąc skorzystać z toalety - a właściwie to potrzebę miało moje 2 letnie dziecko. Na zewnątrz ogromna ulewa, deszcz lał poziomo, nigdzie w pobliżu toalety (były znaki prowadzące gdzieś do miejskiej, natomiast było to stosunkowo daleko jak na te warunki pogodowe plus płacz małego dziecka) - byliśmy akurat w mieście myszy (zaraz obok), gdzie nie było toalety - obsługa najpierw powiedziała, że nie ma wc, na moje zdziwienie przyznali w końcu, że ubikacja jest, ale tylko dla gości... zapytałam czy syn może skorzystać wyjątkowo bo bardzo mu się chce a na zewnątrz straszny deszcz i wiatr. Niestety w bardzo niemiły sposób zostałam poinformowana, że nie jesteśmy gośćmi restauracji i szef nie pozwala im na wpuszczanie postronnych osób do toalety. W między czasie synek już płakał, byłam sama z dwójką dzieci, zapytałam wprost czy na prawdę odmawiają małemu dziecku skorzystania z toalety - jeden pan na to powiedział, że nie będą się narażać na gniew przełożonego, a pani z obsługi na to - bardzo aroganckim i niemiłym tonem, cytuję „najwyżej może pani kupić wodę, herbatę, cokolwiek” - wyszliśmy z restauracji na ulewę i poszukaliśmy toalety gdzieś indziej. Rozumiem wszystko, pracownik niewiele może jeśli taka polityka firmy, ale sposób w jaki nas potraktowano plus brak empatii w stosunku do dziecka powoduje, że każdemu odradzam to miejsce.

1  Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Jedzenie smaczne (dorsz panierowany, śledzie smażone, jabłecznik). Ładnie podane,szybko. Tanio. Obsługa kelnerska niesamowicie sympatyczna.

Dziękujemy, 145bozena
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zostaliśmy praktycznie wyproszeni na wejściu gdyż byliśmy z naszą 1,5 roczną córeczką i obsługa zakomunikowała nam, że możemy wejść pod warunkiem że zagwarantujemy że dziecko będzie cicho, bo to "restauracja dla dorosłych". Wstyd obsługa. Brak mi słów...

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 17 marca 2019

Lokal na poziomie. Bardzo smaczne posiłki. Świetne i różnorodne ryby. Rewelacyjne dodatki. Fajna atmosfera. Brakowało bardzo dobrych deserów.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ezrycharska

Restauracja Hanseatic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hanseatic? Podziel się wrażeniami!