“Pyszne ryby”
Rewiński — recenzja

Rewiński
Nr 28 wśród 169 Restauracje (Kołobrzeg)
Opis: Na początku Rewiński serwował jedynie smażonego dorsza i marynowanego śledzia z beczki w małym letnim pawilonie przy ulicy Morskiej. Był rok 1981. Po kilkunastu latach zaprosiliśmy naszych gości do nowego lokalu u stóp kołobrzeskiej latarni morskiej, skąd patrząc na morze mogą delektować się daniami opartymi na najwyższej jakości rybach pochodzących z lokalnych źródeł. Dzisiaj Rewiński wciąż jest firmą rodzinną prowadzoną z tą samą szczerością i zaangażowaniem. Po blisko 40 latach spotkań z naszymi gośćmi, ciągle jesteśmy wierni zasadzie, że wszystko co dobre musi być proste, a wyjątkowej jakości ryba przygotowana z najwyższą starannością przemówi swoim smakiem.
Zrecenzowano 6 września 2019

Świetnie zrobione ryby. Jadłam łososia z pieca i halibuta z pieca. Świetne frytki. Super profesjonalna obsługa. Szkoda tylko, że nie można wybrać opcji jedzenia z normalną zastawą, bo plastik zanieczyszcza środowisko.

1  Dziękujemy, Magdalena M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rewinski, Dyrektor generalny, RewińskiOdpowiedź udzielona 16 maja 2020

Serdecznie Pani dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii o naszej restauracji. Cieszymy się, że smakowały Pani nasze ryby z pieca, które wprowadziliśmy do naszego menu wychodząc na przeciw tym naszym gościom, którzy preferują bardziej dietetyczne dania niż nasze klasyczne ryby smażone. Jest nam niezmiernie miło, że nasza obsługa także spełniła Pani oczekiwania. To dla nas bardzo ważne, aby każdy z naszych gości został ugoszczony sprawnie i w dobrej atmosferze i dziękujemy, że Pani to docenia.

Przepraszamy za niedogodności związane z używaniem przez nas naczyń jednorazowych. Jesteśmy świadomi jak szkodliwe są one dla środowiska i systematycznie wymieniamy je na w pełni biodegradowalne, które już dzisiaj używamy w naszej ofercie na wynos. Oczywiście, bardzo chcielibyśmy podjąć naszych gości daniami serwowanymi na porcelanowej zestawie, ale na tę chwilę nie pozwalają nam na to warunki lokalowe. Jednak, intensywnie pracujemy nad projektem powiększenia naszego lokalu, co umożliwiłoby nam zorganizowanie wystarczająco dużej zmywalni. Tymczasem pozostaje nam mieć nadzieję, że odwiedzi nas Pani jeszcze w dotychczasowej formule. Serdecznie Panią zapraszamy.

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne ryby, obsługa na najwyższym poziomie, widać również jak wygląda kuchnia - w tym przypadku ekstremalnie czysta co nie jest tak oczywiste nad morzem. Polecam, naprawdę dobre ryby.

1  Dziękujemy, sebastianpC6525KS
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna rybka z fryteczkami smażone na świeżutkim oleju, pachnàce i soczyste. Flaki z kalmara również przepyszne. Dodatkowo przemiła i expresowa obsługa. Napewno tu wrócimy bo warto !

1  Dziękujemy, AniaEsz
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Napoje drogie, dodatki małe i bez szału, ludzi mnóstwo, pamierka w tłuszczu ale chyba trzeba odwiedzić ...

1  Dziękujemy, Mwbiznes
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, dbałość o czystość, rybki świeże i smaczne! Jakość utrzymana, jednak surówki jako dodatek oparte głównie na kapuście pekińskiej. Sugeruje poprawić. Ale idzie się tam na rybkę która jest pyszna.

1  Dziękujemy, WojtiK

Rewiński — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rewiński? Podziel się wrażeniami!