“Kocham całym sercem”
Kawiarnia Coffeedesk — recenzja

Kawiarnia Coffeedesk
Nr 10 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Opis: Kawiarnia Coffeedesk to nowy projekt marki Coffeedesk.pl, największego polskiego sklepu online z dobrą kawą, herbatą i akcesoriami. Chcemy podzielić się naszą pasją do kawy z mieszkańcami naszego rodzimego Kołobrzegu, dać Wam nowoczesne i przyjazne miejsce do spotkań i pracy oraz przedstawić alternatywne metody parzenia, dzięki którym zaparzycie idealną kawę także w swoim domu. To tu dostaniecie najlepszą kawę w Kołobrzegu, zaparzoną przez profesjonalnych baristów, szkoleniowców, uczestników Mistrzostw Polski Baristów. Podajemy tylko i wyłącznie świeżo paloną, 100% arabikę, jakości Speciality. Kawę parzymy zarówno w ekspresie jak i w oryginalnych metodach alternatywnych, takich jak Chemex, Dripper, Aeropress. Codziennie oferujemy świeże kanapki, domową granolę i pyszne ciasta. Sprawdź na Facebooku, co dziś mamy :) W kawiarni zaopatrzysz się także w akcesoria do parzenia, kawę, herbatę lub odbierzesz zamówienie ze sklepu online. Wpadnij na kawę, zostań na dłużej! :)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Za wszystko... wybór kaw, deserów, przekąsek... miła obsługę, kącik dla dzieci, niezobowiązujące wnętrze... brawo Wy!

Dziękujemy, Marta C

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Najlepsza kawa, nie tylko w Kołobrzegu! Bardzo miła obsługa, przystępne ceny i pyszne ciasta. Na szczególną uwagę zasługuje sernik z musem z malin :)

Dziękujemy, karolinar259
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W firmie Coffeedesk od kliku lat zamawiam kawę do domowego zacisza. Będąc w Kołobrzegu nie mogłem sobie odmówić wypicia tam kawy serwowanej przez baristów - mistrzów w swoim fachu. Kawa przepyszna w każdej serwowanej formie - a przelew miesiąca to po prostu poezja :) podobnie jak serwowane tam śniadania. Polecamy szczególnie chlebek bananowy oraz tzw. „śniadanko”, na które składa się chleb z trzema różnymi pastami oraz świeża sałatka. Całość wielkiego Wow dopełnia przesympatyczna załoga tej kawiarni, służąca profesjonalna radą - dziewczyny i chłopaki na prawdę wiedza ci robią.
Z czystym sumieniem polecam wszystkim chcącym napisać się porządnej kawy i herbaty lub chcącym zjeść pożywne śniadanie. Na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, makapaka81
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne i bogate śniadania.
Duży wybór kaw i herbat.
Przemiła obsługa.
Miły i przyjemny interior.
Wszystko super.

Dziękujemy, bolek1974
Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Znają się na kawie. Nie jest to zwykła, typowa kawiarnia z kawą z ekspresu. Tu dowiesz się o ziarnach które będą ci podane - skąd pochodzą, kiedy zostały wypalone (oczywiście podają zawsze "świeże" ziarna) . Szeroka gama możliwości podania kawy, włączając alternatywne metody podawania (dip, chemex etc.) Przyglądając się i słuchając baristów wiesz, że to co Ci zostanie podane będzie - I JEST - na najwyższym poziomie. Dodatkowo można zamówić do pysznej kawy pyszne ciastko. Widziałem również dostępność podania śniadania (niestety byłem już po więc nie skorzystałem :-) )
Bardzo miły, przyjemny wystrój. Dodatkowo obszerna półka z produktami do kawy, samej świeżo palonej kawy i o samej kawie.
Gorąco polecam smakoszom kawy jak i amatorom, aby przekonali się jak smakuje prawdziwa kawa.

Dziękujemy, Linczur

Kawiarnia Coffeedesk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Coffeedesk? Podziel się wrażeniami!