“Polecam Grecję na Bałtykiem!”
Szalonego Greka — recenzja

Szalonego Greka
Nr 35 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo miła obsługa. Ciekawe potrawy, podawana regionalnie. Nie wiem jak latem, kiedy stada turystów pustoszą plaże, ale zimą jest wspaniale.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Grzegorz S

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny gyros. Duża porcja - nawet wariant przeznaczony dla dzieci :) W sezonie trudno o wolny stolik.

Dziękujemy, umane2
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Fajna knajpka, ale szału Greka nie widać. Jedzenia dużo, urozmaicone, smakowo takie sobie. Ceny wysokie, obsługa sympatyczna. Sympatyczne miejsce, szczególnie na zewnątrz. Można polecić dla tych, co nie liczą się z kasą. Najdroższe wino w okolicy.

Dziękujemy, dorabz
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Dzisiaj zajęliśmy stolik na zewnątrz. Po 10 minutach weszłam do lokalu z pytaniem (bo naprawdę nie wiedziałam), czy mamy zlozyc zamówienie sami, czy ktoś do nas podejdzie. Otrzymałam odpowiedź, że kelnerka podejdzie. Czekaliśmy kolejne 15 min. Nikt nie przyszedł. Poszliśmy gfzie indziej. Kelnerów było kilkoro. Inni goście na zewnątrz również zrezygnowali.

Dziękujemy, monikwube
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Przechadzając się po Kołobrzegu zwróciliśmy uwagę na tę restaurację. Fajny wygląd, ciekawe menu, więc zdecydowaliśmy się na obiad. Jako że co roku jeździmy do Grecji, mamy pewne rozeznanie w tamtejszej kuchni. Pierwsze rozczarowanie to obsługa. Pan kelner chyba był mocno obrażony że musi kogokolwiek obsługiwać. Zamówiliśmy gyros oraz kalmary. To co otrzymaliśmy to, nazwijmy sprawy po imieniu, oszustwo. Podano nam kebab drobiowy z mrożonki. Grecki gyros jest tylko i wyłącznie z wieprzowiny. Drobiowy gyros to kotopulo, co powinno być zaznaczone w menu, a nawet tak nie można określić tego co dostaliśmy do jedzenia. Obrzydliwe, ociekające tłuszczem mięso odgrzane na patelni lub w mikrofali. Kalmary smażone w starej fryturze, tłuste i niesmaczne. Po rachunek oczywiście trzeba było pofatygować się do baru, gdyż tak jak napisałem wcześniej kelner znikał w gdzieś obrażony i nie miał zamiaru wykazać jakiegokolwiek zainteresowania klientami. Szczerze odradzam ten lokal.

1  Dziękujemy, Jarek3city

Szalonego Greka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Szalonego Greka? Podziel się wrażeniami!