“Świetnie jedzenie”
Thai Orchid — recenzja

Thai Orchid
Zamów online
Nr 18 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 13 września 2019

Pyszne, smaczne i świeże. Nawet dzieci były zadowolone chociaż za tajskim nie przepadają. Super podane i bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Lukasz A

Zrecenzowano 3 września 2019

Podczas wakacji w Kołobrzegu wybrałem się do Thai Orchid! Nazwa tego miejsca to obraza dla kuchni tajskiej. Okropne jedzenie, w ogóle nie przypominające smaków Azji! Jeden z najgorszych Pad Thai-ów, jakie jadłem w życiu, a wydawało by się, że jest to tak proste danie i nie da się go popsuć. Nie zgadzało się w nim praktycznie wszystko, począwszy od makaronu, po same dodatki. Jako napój zamówiłem także wodę kokosową, która okazała się sprowadzanym przez lokalnego dystrybutora shitem, ze sztucznymi dodatkami. RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Dziękujemy, szymon_495
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, przyjechalo cieple, bardzo szybko bez problemu. Pani przez telefon bardzo pomocna. Polecamy

1  Dziękujemy, Buszmena
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Jedzenie było przepyszne, byliśmy bardzo zadowoleni z zamówionych dań. Porcje duże. Nie czekaliśmy zbyt długo. Lokal jest klimatyczny, przy wejściu niestety nie zachęca zapachem ale dla pysznej kuchni warto.

1  Dziękujemy, Paulinadl
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy przypadkiem do tej restauracji i to był najlepszy wybór!!! Jeszcze nie jedliśmy tak smacznego tajskiego jedzenia. Makaron z krewetkami rewelacja. Obsługa przemiła lokal z klimatem. POLECAMY

1  Dziękujemy, natitrawii

Thai Orchid — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Thai Orchid? Podziel się wrażeniami!