“Rodzinne posiłki”

Restauracja Indyjska New Namaste - Kołobrzeg
Nr 46 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinne wypady na obiady ok. Jedzonko pyszne jak zawsze ale niestety po raz kolejny obsługa zawodzi
Załoga w tej restauracji jest po prostu niemiła.
Byłam świadkiem jak kelner nie raczył połączyć stolików dla ośmiu osób bo nie będzie miejsca na przejście - zawsze przecież można spróbować znaleźć rozwiązanie, oni naprawdę chcieli zjeść w tej restauracji...
Następny przykład - zamówienie parę minut po 21 odrzucone mimo ze lokal do 22 i pusty...
Kuchnia świetna ale atmosfera słaba

Dziękujemy, jolav2019

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie mogę się wypowiedzieć co do smaku potraw a chciałbym. Pomimo wizyty w lokalu i widocznych wolnych miejscach Pan kelner nie potrafił wygospodarować miejsca dla 2 rodzin. Widzieliśmy pusty stolik na 6 osób gdzie spokojnie zmieści się 8 a obok kolejny wolny, który również mógłbym być dołączony ale na każdą naszą propozcje dostaliśmy informację zwrotną, że tu mu talerz się nie zmieści, że to będzie miał ciasno chodzić itd. To nie pierwsza nasza wizyta w restauracjach w takim składzie i niestety pierwsza gdzie ktoś wręcz zniechęca do wizyty a specjalnie z drugiego końca miasta przyszliśmy do tej restauracji.

Dziękujemy, Discover272694
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jesteśmy mile zaskoczeni .Kuchnia rewelacijna.Kuczak swietny.Na moim mężu zrobilo wrazenie pyszne zielone mieso i super sosy.Polecamy !!!.

Dziękujemy, Jolena38
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy jedno danie z serem paneer a drugie z kurczakiem . Oba były przyzwoite , czas oczekiwania nie był jakiś wybudowany, na pewno było krócej niż 30 min ;) ale nie wiem skąd to wyróżnienie od M.Gessler, bo jadłem lepsze dania w innych Indyjskich lokalach poza Kołobrzegiem. Było smacznie. Za to do jednego bym się przyczepił , napój Mango Lassi, smakował głównie jogurtem , ciężko było wyczuć mango i był baaaardzo gęsty, może taki powinien być , nie wiem, ale zamawiałem już w kilku innych miejscach tego typu napój i zawsze był bardzie o smaku mango i rzadszy.

Dziękujemy, kamil0n
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W każdym kącie syf - siedziełem przy kanapie, która nadaje się już tylko i wyłącnie do wyrzucenia, jedzenie dobre, jedynie obsługa zasługuje na respekt.

Dziękujemy, bibiak

Restauracja Indyjska New Namaste - Kołobrzeg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Indyjska New Namaste - Kołobrzeg? Podziel się wrażeniami!