“Jeszcze tam wrocimy”

Restauracja Indyjska New Namaste - Kołobrzeg
Nr 46 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jesteśmy mile zaskoczeni .Kuchnia rewelacijna.Kuczak swietny.Na moim mężu zrobilo wrazenie pyszne zielone mieso i super sosy.Polecamy !!!.

Dziękujemy, Jolena38

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy jedno danie z serem paneer a drugie z kurczakiem . Oba były przyzwoite , czas oczekiwania nie był jakiś wybudowany, na pewno było krócej niż 30 min ;) ale nie wiem skąd to wyróżnienie od M.Gessler, bo jadłem lepsze dania w innych Indyjskich lokalach poza Kołobrzegiem. Było smacznie. Za to do jednego bym się przyczepił , napój Mango Lassi, smakował głównie jogurtem , ciężko było wyczuć mango i był baaaardzo gęsty, może taki powinien być , nie wiem, ale zamawiałem już w kilku innych miejscach tego typu napój i zawsze był bardzie o smaku mango i rzadszy.

Dziękujemy, kamil0n
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W każdym kącie syf - siedziełem przy kanapie, która nadaje się już tylko i wyłącnie do wyrzucenia, jedzenie dobre, jedynie obsługa zasługuje na respekt.

Dziękujemy, bibiak
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Niestety nie możemy ocenić jakości potraw, być może są nawet znakomite. W ciągu 90 minutowego pobytu udało nam się tylko napić soku z granatów i zjeść dwa wegetariańskie samosy. Na dzień dobry kelner poinformował nas że czas oczekiwania wynosi do 40 minut, co przyjęliśmy ze zrozumieniem. Tego zrozumienia zaczęło nam brakować, gdy połowa stolików była pusta a przy pozostałych konsumowali klienci, którzy przyszli dużo później niż my. Zero informacji, zero przeprosin za wydłużający się czas oczekiwania. Być może zamówione dania: zupa krem, krewetki i jagnięcina przerosły możliwości kucharza lub wymagały więcej czasu, ale wystarczyło nas o tym poinformować, a nie wymyślać teorie o daniach serwowanych "w drugie turze" !!!!!!!??????? itp. Restauracji życzymy powodzenia, a gościom cierpliwości.
Ewa i Andrzej 23.07.2019r

Dziękujemy, Andrzej B
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

trochę dlugi czas oczekiwania, ale warto bo kuchnia spisała się na medal. Bardzo miła obsluga i przyjemny wystrój.

Dziękujemy, mala_kaczka

Restauracja Indyjska New Namaste - Kołobrzeg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Indyjska New Namaste - Kołobrzeg? Podziel się wrażeniami!