Zrecenzowano: 22 stycznia 2019

Hotel położony w bardzo fajnym miejscu. Wszędzie blisko, a jednocześnie z dala od hałasu.Pokoje przyjemne, w opcji podróżowania z jednym dzieckiem pokój dwuosobowy duży jest wystarczający, jest naprawdę sporo miejsca. Obiekt jest sukcesywnie remontowany. Czyściutko, wyżywienie bardzo dobre. Bardzo miła i uczynna obsługa.
Basen niezbyt duży, w okresie poza sezonem głównym wystarczający, ale przy pełnym obłożeniu może być ciasno (wówczas obowiązuje zasada zapisu na konkretną godzinę). Można zarezerwować miejsce parkingowe w cenie 30 zł za dobę.Do plaży 3 minutki (bardzo przyjemna droga przez park).

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Justa76
Zrecenzowano: 7 czerwca 2018

Bardzo fajne miejsce na ciche i spokojne wakacje. Z zewnątrz budynek nie zachwyca, ale nie ocenia się książki po okładce! Bardzo przyjemne pokoje. My byliśmy we trójkę, mieliśmy apartament z dwoma pokojami (każdy ok 15 m2) W jednym były dwa pojedyncze łóżka,w drugim rozkładana sofa. Do tego w każdym fotele, biurko, lodówka, czajnik i spory tv, a także balkon. Jedyny minus to mała łazienka, ale idzie się przyzwyczaić. Wszystko odnowione, czyste i regularnie sprzątane. Przemiła obsługa, zawsze z uśmiechem. Wyżywienie dobre i dość różnorodne. Każdy posiłek w formie szwedzkiego stołu, więc można jeść do woli. Sporo ryb i wysokiej jakości wędlin. Na stołówce szczególnie rano duży ruch, ale w sumie nie było to problemem. W barze w zimowym ogrodzie (przeuroczym miejscu) serwowane są świetne drinki! Atutem jest lokalizacja hotelu. Znajduje się on dosyć blisko dworca (nie słychać jednak pociągów), ale przede wszystkim przy głównej promenadzie spacerowej do mola i latarni oraz przysłowiowy rzut beretem od morza. Na plaży jest się w 3 min od wyjścia z hotelu :) Większość gości to niemieccy emeryci, ale to nie ma wpływu na jakość odpoczynku, wręcz mam wrażenie, że może podnosić jakość obsługi. Obiecałam sobie, że za rok wrócę do tego hotelu, bo nie mam żadnych zastrzeżeń. Spędziłam z rodzicami świetny urlop, w bardzo przyjaznym i wygodnym miejscu.

Wskazówka dotycząca pokoi: warto zadzwonić do hotelu i podpytać o pokoje, wówczas na pewno uda się idealnie dopasować ofertę - tak było u nas
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, JAGSzevc
Zrecenzowano: 7 lutego 2018

Zakupiliśmy pakiet zimowy ,była to jedna z wielu ofert. Bardzo miło spędziliśmy czas.Długie spacery ,a wieczorem dansing .Całość ,to nic do zarzucenia - miła obsługa w recepcji . Posiłki stół szwedzki ,do wyboru ,nawet dla najbardziej wybrednej osoby. Czysto ,pięknie wystawione i zawsze świeże.....Pokój przyjemny wszystko działało bez zastrzeżeń. Jesteśmy Seniorami po 60 ,a naprawdę wypoczynek jeden z lepszych. Prowadzimy aktywny tryb życia i jak najbardziej Nam się to udało kupując ofertę IKARA .Polecam wszystkim turystom - Lech

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Lech1005
Zrecenzowano: 24 stycznia 2018

Centrum Zdrowia i wypoczynku Ikar to miejsce naprawdę zdrowia i wypoczynku. Polecam każdemu kto chce wypocząć i nabrać sił, a pomogą wam w tym przesympatyczni i uczynni pracownicy.Począwszy od recepcji, jadalni ,Pań sprzątających i całego personelu w gabinetach zabiegowych, Wszyscy uprzejmi, mili, kompetentni.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, alla1953
Zrecenzowano: 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty. Posilki na prawde na wysokim poziomie. Nawet owoce morza. Bylem w szoku bo nie spodziewalwm sie takich rarytasow. Dla kucharza wielka piatka. W razie deszczu mozna skorzystac z kawiarni. Mila obsluga i atmosfera. Wielu Niemcow choc mnie to nie przeszkadza.

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Tacyt128