“Bardzo udane popoludnie”
Restaruacja La Maison — recenzja

Restaruacja La Maison
Nr 1 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)

Pyszne jedzenie, bardzo uprzejma obsługa no i żur z ryb morskich, którego smak jest obłędny. Myśle ze wszystkie składniki świeże, styl slow food- ale nie czekaliśmy bardzo długo i co tez ważne porcje są naprawdę duże:) polecam

Dziękujemy, beben1910

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

no właśnie wszystko naprawde bardzo dobre ale gdyby nie to iż małżonka otrzymała krewetki z jelitami i to każda sztuka..pierwsza odpowiedz kelnera że to tak ma być.,pózniej ponieważ reklamowaliśmy ponownie okazało się że kucharz przeprasza bo takie kretwetki dostarczył wasz dostawca..Panowie tłumaczyć się tak nie wypada bo to kucharz wydaje danie nie przetwórnia..niestety różnie mogło się dziać gdyby małżonka takie coś zjadła. mimo to za miłą obsługę oraz reszte dań naprawde jest ok niemniej do Restauracji Shuum który jest numerem jeden to jednak troche daleko.pozdrawiam

2  Dziękujemy, kasperrr
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje wyjątkowe menu, dania to dzieła sztuki, brawo dla Szefa Kuchni oraz wspaniałej obslugi polecam pobyt w hotelu Leda Spa, śniadania i obiadokolacje również na najwyższym kulinarnym poziomie

Dziękujemy, turystka0607
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka razy w roku odwiedzam Kołobrzeg. Zawsze ten sam hotel, bo czymże byłaby wizyta nad morzem bez pieszczoty podniebienia? La Maison to restauracja w której każde danie to osobny akt, a kolacja składa się w ekscytujący spektakl. Bardzo dyskretna i profesjonalna obsługa. Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce

1  Dziękujemy, monikakremser33
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ta restauracja powinna byc numerem 1 w Kolobrzegu. Jadlam tam ostrygi, po raz pierwszy w zyciu, niebo w ustach. Tatar podany jest fenomenalnie a smakuje jeszcze lepiej. Moge wymieniac dalej: Antrykot Angus, tort bezowy, szparagi, pasta z krewetkami, zeberka. Probowalam pol menu i zadne danie mnie nie zawiodlo. Essencja jest obsluga. Szef kuchni zawsze zaskakuje czekadelkami, poprostu wirtuoz pomysłów. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Aleksandra79

Restaruacja La Maison — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restaruacja La Maison? Podziel się wrażeniami!