“Średnio jezeli chodzi o ryby ...”
Smażalnia Ryb Bistro Turysta — recenzja - ZAMKNIĘTE

Smażalnia Ryb Bistro Turysta
Kuchnie: Polska, Bar
Opis: Bistro Turysta to lokal położony bezpośrednio przy kołobrzeskiej promenadzie. Przestronny, nowoczesny z przyjemnym i ciepłym klimatem. Szerokie witryny okienne z widokiem na park zdrojowy przenoszą nas mile w nadmorski pejzaż. Polecamy szeroki wybór potraw z ryb oraz dań obiadowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojej rodziny począwszy od przystawek takich jak pyszny śledź w oleju czy tatar z łososia po domowe zupy, grillowane mięso czy ryby z pieca. Szczególnie polecamy własnoręcznie robione pierożki z różnymi farszami i naleśniki, którym nie oprze się żaden mały niejadek.
Zrecenzowano 14 października 2017 z urządzeń przenośnych

Celem wizyty byla smażalnia po sąsiedzku, ktora byla wieczorem zamknieta. Skusiłem sie na rybę i otrzymaliśmy dwie porcje, jak sie okazało na zupelnie innym poziomie. Moja była lepsza ...
Pozatym surówki bardzo smaczne i świeże. Obsluga bardzo uprzejma.
Nie wiem jak pozostałe dania, ale ryba na pewno nie jest ich specjalnością ...

Dziękujemy, Krzysztof H

Zrecenzowano 10 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zupa pomidorowa zgodnie z poprzednimi opiniami-pyszna. Podobnie jak świeży dorsz, turbot i surówka z kapusty. Mimo, że po sezonie jest dużo ludzi, bardzo miła i pomocna obsługa.

Dziękujemy, tetetka
Zrecenzowano 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Dorsz i Sandacz bardzo smacznie usmażone. Surówki standard ale w jednej niespotykany miks z rodzynkami.
Bardzo drogo...

Dziękujemy, Michał C
Zrecenzowano 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Super smacznie,czysto, przepyszna pomidorowa. I przemiła obsługa . Szybko, zwinnie i przede wszystkim smacznie

Dziękujemy, Iwona N
Zrecenzowano 15 września 2017

Muszę przyznać, że Bistro to miejsce do, którego zawsze chętnie wrócę. Co roku jesteśmy w Kołobrzegu i zawsze można liczyć w tym miejscu na znakomicie usmażoną rybkę i smaczne zestawy obiadowe. Przystępne ceny oraz znakomita obsługa to duże atuty tego lokalu. Gorąco polecam

Dziękujemy, maslankarobert

Smażalnia Ryb Bistro Turysta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych