“Smacznie ale bardzo drogo”
Smażalnia Ryb Bistro Turysta — recenzja - ZAMKNIĘTE

Smażalnia Ryb Bistro Turysta
Kuchnie: Polska, Bar
Opis: Bistro Turysta to lokal położony bezpośrednio przy kołobrzeskiej promenadzie. Przestronny, nowoczesny z przyjemnym i ciepłym klimatem. Szerokie witryny okienne z widokiem na park zdrojowy przenoszą nas mile w nadmorski pejzaż. Polecamy szeroki wybór potraw z ryb oraz dań obiadowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojej rodziny począwszy od przystawek takich jak pyszny śledź w oleju czy tatar z łososia po domowe zupy, grillowane mięso czy ryby z pieca. Szczególnie polecamy własnoręcznie robione pierożki z różnymi farszami i naleśniki, którym nie oprze się żaden mały niejadek.
Zrecenzowano 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Dorsz i Sandacz bardzo smacznie usmażone. Surówki standard ale w jednej niespotykany miks z rodzynkami.
Bardzo drogo...

Dziękujemy, Michał C

Zrecenzowano 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Super smacznie,czysto, przepyszna pomidorowa. I przemiła obsługa . Szybko, zwinnie i przede wszystkim smacznie

Dziękujemy, Iwona N
Zrecenzowano 15 września 2017

Muszę przyznać, że Bistro to miejsce do, którego zawsze chętnie wrócę. Co roku jesteśmy w Kołobrzegu i zawsze można liczyć w tym miejscu na znakomicie usmażoną rybkę i smaczne zestawy obiadowe. Przystępne ceny oraz znakomita obsługa to duże atuty tego lokalu. Gorąco polecam

Dziękujemy, maslankarobert
Zrecenzowano 10 września 2017

Bez szału. Jadąc o obcego miasta czytam i zapisuję sobie miejsca na obiady polecane przez turystów. Turysta nie wiem czemu jest tak wysoko w rankingu. Dorsz okropny, suchy i śmierdzący. Jedynie dobra zupa rybna i panie z obsługi. I to by było na tyle.

Dziękujemy, KRYSTYNA M
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zachęceni widokiem sporego tłumu gości w bistro Turysta postanowiliśmy zjeść tam rodzinny obiad. Zamówiliśmy trzy rodzaje rybek w zestawach - dwie smażone i jedną z pieca - oraz danie dla dzieci. Po otrzymaniu dań wielkie rozczarowanie. Wszystkie ryby wysuszone, te smażone ociekały brzydko pachnącym olejem. Frytki dziwnie brązowe i do tego surówki z wiadra. Wszystko w cenach z dobrej restauracji a la carte. Niestety nie polecamy.
*Ocena nie jest najniższa tylko ze względu na smaczne wino domu, miejscowe piwo z kega i porządny kącik dla dzieci.

Dziękujemy, Michał S

Smażalnia Ryb Bistro Turysta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych