“Super Ryba”
Smażalnia Ryb Bistro Turysta — recenzja - ZAMKNIĘTE

Smażalnia Ryb Bistro Turysta
Kuchnie: Polska, Bar
Opis: Bistro Turysta to lokal położony bezpośrednio przy kołobrzeskiej promenadzie. Przestronny, nowoczesny z przyjemnym i ciepłym klimatem. Szerokie witryny okienne z widokiem na park zdrojowy przenoszą nas mile w nadmorski pejzaż. Polecamy szeroki wybór potraw z ryb oraz dań obiadowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojej rodziny począwszy od przystawek takich jak pyszny śledź w oleju czy tatar z łososia po domowe zupy, grillowane mięso czy ryby z pieca. Szczególnie polecamy własnoręcznie robione pierożki z różnymi farszami i naleśniki, którym nie oprze się żaden mały niejadek.
Zrecenzowano 15 września 2017

Muszę przyznać, że Bistro to miejsce do, którego zawsze chętnie wrócę. Co roku jesteśmy w Kołobrzegu i zawsze można liczyć w tym miejscu na znakomicie usmażoną rybkę i smaczne zestawy obiadowe. Przystępne ceny oraz znakomita obsługa to duże atuty tego lokalu. Gorąco polecam

Dziękujemy, maslankarobert

Zrecenzowano 10 września 2017

Bez szału. Jadąc o obcego miasta czytam i zapisuję sobie miejsca na obiady polecane przez turystów. Turysta nie wiem czemu jest tak wysoko w rankingu. Dorsz okropny, suchy i śmierdzący. Jedynie dobra zupa rybna i panie z obsługi. I to by było na tyle.

Dziękujemy, KRYSTYNA M
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zachęceni widokiem sporego tłumu gości w bistro Turysta postanowiliśmy zjeść tam rodzinny obiad. Zamówiliśmy trzy rodzaje rybek w zestawach - dwie smażone i jedną z pieca - oraz danie dla dzieci. Po otrzymaniu dań wielkie rozczarowanie. Wszystkie ryby wysuszone, te smażone ociekały brzydko pachnącym olejem. Frytki dziwnie brązowe i do tego surówki z wiadra. Wszystko w cenach z dobrej restauracji a la carte. Niestety nie polecamy.
*Ocena nie jest najniższa tylko ze względu na smaczne wino domu, miejscowe piwo z kega i porządny kącik dla dzieci.

Dziękujemy, Michał S
Zrecenzowano 7 września 2017

Nie polecam, halibut z grilla był ocekjący tłuszczem i płyawał wręcz na talerzu po przekrojeniu wyciakała woda w środku zimny pewnie nie został do końca rozmrożony... Surówka jedna dobra druga nieświeża,wymieszane na jednej miseczce, cięzko było zjeść, brak piwa z lodówki. Cena jak w knajpie obok a różnica w przygotowananiu i smaku tej samej ryby ogromna.

Dziękujemy, jessN580CN
Zrecenzowano 1 września 2017

W skrócie: Czysta i schludna restauracja, miła obsługa, jedzenie dobre, ceny przystępne, porcje spore. Polecam

Trafiliśmy tutaj przypadkiem, gdy w innej dobrze nam znanej restauracji brakło stolików. Mogę powiedzieć jedno - bardzo miłe zaskoczenie! Mimo sporej ilości klientów, zostaliśmy szybko obsłużeni. Na dorsza z frytkami czekaliśmy krótko bo około 15 minut, mimo pełnej restauracji. Jedzenie podane było jednocześnie dla wszystkich gości, co jest dużym plusem o którym wiele restauracji zapomina. Ryba z frytkami była dobra, po prostu dobra, nie ma się do czego przyczepić.

Dziękujemy, creespo

Smażalnia Ryb Bistro Turysta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych