“Miło, przyjemnie i smacznie!”
Smażalnia Ryb Bistro Turysta — recenzja - ZAMKNIĘTE

Smażalnia Ryb Bistro Turysta
Kuchnie: Polska, Bar
Opis: Bistro Turysta to lokal położony bezpośrednio przy kołobrzeskiej promenadzie. Przestronny, nowoczesny z przyjemnym i ciepłym klimatem. Szerokie witryny okienne z widokiem na park zdrojowy przenoszą nas mile w nadmorski pejzaż. Polecamy szeroki wybór potraw z ryb oraz dań obiadowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojej rodziny począwszy od przystawek takich jak pyszny śledź w oleju czy tatar z łososia po domowe zupy, grillowane mięso czy ryby z pieca. Szczególnie polecamy własnoręcznie robione pierożki z różnymi farszami i naleśniki, którym nie oprze się żaden mały niejadek.
Zrecenzowano 1 września 2017

W skrócie: Czysta i schludna restauracja, miła obsługa, jedzenie dobre, ceny przystępne, porcje spore. Polecam

Trafiliśmy tutaj przypadkiem, gdy w innej dobrze nam znanej restauracji brakło stolików. Mogę powiedzieć jedno - bardzo miłe zaskoczenie! Mimo sporej ilości klientów, zostaliśmy szybko obsłużeni. Na dorsza z frytkami czekaliśmy krótko bo około 15 minut, mimo pełnej restauracji. Jedzenie podane było jednocześnie dla wszystkich gości, co jest dużym plusem o którym wiele restauracji zapomina. Ryba z frytkami była dobra, po prostu dobra, nie ma się do czego przyczepić.

Dziękujemy, creespo

Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego miejsca. Sugerowalismy sie recenzjami z trip advisora i postanowilosmy zjesc w barze Turysta, bardzo zaluje- stracilismy tylko czas. Zamowiona ryba z grilla okazala sie ryba z patelni skapana w tluszczu bez sladow grilowania. Po zareklamowaniu u szefa kuchni okazalo sie ze jednak to jest wedlug standardow lokalu ryba z pieca z maselkiem i dlatego jest taka tlusta :) Traktowanie klientow jak glupkow to chyba specjalnosc tego lokalu.

Dziękujemy, Sebastian D
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła obsługa, czysto i przyjemnie. Super lemoniada arbuzowa, zupa rybna - palce lizać, a ryby najlepsze w okolicy.

Dziękujemy, awe z
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bar obiadowy, ceny mieszczą się w wakacyjnym standardzie. rybki średnie, dodatki Ok. Trochę gorąco wewnątrz i ubrania pamiętają zapach baru przez kilka godzin. Mimo wszystko o niebo lepiej niż w innych nadmorskich smażalniach.

Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie znośnie ale bez żadnego szału, dość dużo osób w sezonie w zestawieniu z jedną łazienką równą się 15 min oczekiwania na załatwienie potrzeby.

Dziękujemy, Tomasz G

Smażalnia Ryb Bistro Turysta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych