“Klimatyczne miejsce ”
Zlota — recenzja

Zlota
Nr 12 wśród 170 Restauracje (Kołobrzeg)

Polecam restaurację Złota wszystkim, którzy szukają klimatycznych miejsc na pyszny polski (!) obiad.
Ogórkowa i pierogi ruskie rewelacyjne!
Kaczka z przepysznym sosem :)
Można też wejść z pieskiem
Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, 492sylwiac

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja mała, kilka stolików. Obsługa bardzo sympatyczna, ludzie młodzi, uśmiechnięci. Kulinarnie menu przygotowane i dopracowane do perfekcji. Wspaniałe pierogi z mięsem, gołąbki czy Żurek. Bardzo dobra włoska kawa desery przygotowywane na miejscu - wyjątkowe. Z całego serca polecam. Brak minusów

Dziękujemy, 663dee
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Od momentu wejścia żaden z kelnerów nawet nie raczył podejść do naszego stolika. Sami wzięliśmy menu, zawołaliśmy kelnerkę, na co ona odparła że zaraz podejdzie kolega. Po kolejnych 10 minutach czekania na kolegę, który zajął się gośćmi którzy dopiero co weszli, opuściliśmy lokal. Serdecznie nie polecam.

Dziękujemy, Sotaso72
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne w centrum Kołobrzegu. Udało nam się zjeść rodzinny obiadek. Na stolik czekaliśmy ok 15 min, więc całkiem niedługo. Dzieci zajadały się naleśnikami z czekoladą, mąż spróbował wyśmienitej - jak się okazało wątróbki, a ja zjadłam naleśniki ze szpinakiem wszystko było przepyszne, świeże i pięknie podane. Polecam my z pewnością tam będziemy wracać ❤️

Dziękujemy, justynas764
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

No tak w karcie 10 zup, ale są dwie pomidorowa i szczawiowa. Ja biorę pomidorową, żona szczawiową.......no i bajka, pychota. Jutro wrócimy na pierogi z jagodami, może jeszcze będą.Nie wiem tylko po co mają menu, bo i tak kelner mówi co można zamówić, a reszty z menu i tak nie ma.

Dziękujemy, JarekJasinski

Zlota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Zlota? Podziel się wrażeniami!