“Śniadanie palce lizać”

Gospoda Pod Dwoma Łabędziami
Nr 63 wśród 152 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Poranek w Kołobrzegu i poszukiwanie dobrego śniadania zakończone wielkim sukcesem. Stolik na zewnątrz, wygodne siedzenie. Pani przygotowała stolik bo był trochę mokry po deszczu ale wszystko zostało przygotowane tak że swobodnie usiedliśmy. Zestaw śniadaniowy czyli szynka, twarożek, ser, miód, pomidor, ogórek i pieczywo jak i jajecznica ładnie podane i bardzo smaczne - cena bardzo dobra jak za taki posiłek bo zestaw śniadaniowy i 2 jajecznice - 37zł. Smacznie, tanio i przyjemnie. Obsługa ok, uśmiechnięta i pomocna, nie narzucali się. Na pewno odwiedzimy ponownie jeżeli będziemy w Kołobrzegu

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, skid1946

Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

W lokalu pustawo, a to zazwyczaj zły znak. Mimo to zamówiliśmy żeberka i pieczeń. Umiejscowienie restauracji w piwnicy oraz porcje podawane w drewnianych "korytkach" i to wszystko co odróżnia ten lokal od stołówki. Smakowo - jadalne - i tyle.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy trzy rodzaje potraw. Tylko schabowy był dobry. Surówka była gorzka. Zapiekanka nie miała kompletnie smaku, zero soli i jakichkolwiek przypraw. Kelnerka sprawiała wrażenie bycia tam za karę. Tylko kelner wywołał na nas pozytywne wrażenie, niestety nie obsługiwał naszego stolika w całości.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, anuska2706
Zrecenzowano 13 maja 2018

Skusiliśmy się na deser. Przecudnie podana szarlotka na ciepło z lodami. Aż żal było jeść. Przy tym rewelacyjna w smaku.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 697agnieszkam
Zrecenzowano 4 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hmmm nic szczególnego. Niestety herbata podana w brudnym dzbanku. Kapusta niedoprawiona a surówka miała posmak jak by leżała w lodówce z innymi składnikami. Frytki ok. Mięso bardzo dobre i soczyste. Kolejnym minusem jest sposób podania na drewnianych zastawach. Ok wygląda to bardzo fajnie ale źle się na tym kroi i mieliśmy wrażenie że nie jest to do końca higieniczne. Ogólnie nie wiem czy wrócimy

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Paula D

Gospoda Pod Dwoma Łabędziami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Pod Dwoma Łabędziami? Podziel się wrażeniami!