“Klimatycznie”
Adabar — recenzja

Adabar
Nr 80 wśród 152 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018

Klimatyczne miejsce z kawką, fajna muzyka, dobra kawa i pyszne desery, Warto bez cienia wątpliwości !

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Kamila Ż

Zrecenzowano 9 marca 2017

Wielki zawód jesli chodzi o smak jedzenia i mile zaskoczenie jesli chodzi o muzyke do posłuchania lub tanca

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, 18ok
Zrecenzowano 10 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie ładnie podane i świeże słychać jak tłuką kotlety, profesjonalna obsługa no i oczywiście najstarsze podziemie kołobrzeskiego ratusza jest klimat :-) Polecam ,

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano 20 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Ogrodek niczym szczegolnym sie nie wyroznia, ale zdecydowalismy sie usiasc tam, by wypic kawe.
Miejsce okazalo sie byc wielka pomylka. Obsluga tragiczna, a na 2kawy przyszlo nam czekac pol godziny. Do tego kawy przyniesiono nam zimne :(
Nie polecam i sama juz sie tam nie pojawie.
Jestem tam gosciem/klientem i problemy ilosci osob z obslugi mnie nie interesuja. Niech wlasciciel zadba, by bylo wystarczajaco duzo personelu na odpowiednim poziomie do obslugi.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, EwaG77
Zrecenzowano 28 czerwca 2016

Warto odwiedzić tą kawiarnio-restauracje, która znajduje się w samum sercu miasta w sąsiedztwie zabytkowego Ratusza. Panuje w niej ciekawy klimat, są 3 sale, każda posiada inny wystrój i klimat. Latem można usiąść na tarasie

Termin wizyty: październik 2015
Dziękujemy, konwalia58

Adabar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Adabar? Podziel się wrażeniami!