“Przeciętnie + mierna obsługa”
Cafe Americano — recenzja

Cafe Americano
Nr 7 wśród 10 Kawa i herbata (Kołobrzeg)
Opis: Cafe Americano to pierwsza i najstarsza od początku lat 90-tych kawiarnia na promenadzie przy latarni morskiej w Kołobrzegu z przepięknym widokiem na Morze Bałtyckie, falochron portu Kołobrzeg oraz spacerowe molo. Zasłynęliśmy ze sprzedaży wykwintnych lodów topionych w prawdziwej, gorącej czekoladzie, które stanowią do dziś nasz hit obok wyśmienitej, aromatycznej kawy w kilku gatunkach ( Lavazza, Davidoff i inne). Jakość serwowanych u nas gofrów, deserów lodowych, koktajli alkoholowych zadowolą niejednego smakosza. Goszcząc w naszej kawiarni widok falującego morza i szum fal doda Państwu niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy na słodką chwilę w naszych progach przez cały rok.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody dobre ale gofry bardzo przeciętne a do tego braki w owocach. Lokal dość ładny jednak obsługa mierna, powolna jakby tam za karę siedzieli. Brak dobrej organizacji i ogarniecia kelnerek. Przyjmuja zamowienia nie po kolei albo mówią żeby czekać przy stoliku po czym nie podchodzą. Rzadko mi się to zdarza ale tym razem nie polecam.

Dziękujemy, Piotr K

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Po informacji, że nie ma zamówień przy barze dosiedliśmy się do znajomych na zewnątrz i złożyliśmy zamówienie. Po jakimś czasie, gdy nasze zamówienie dalej nie dotarło zwróciliśmy uwagę do kelnera, który jak się okazało kompletnie zapomniał o zamówieniu. Po 20 minutach, gdy znajomi dokończyli swoje napoje,a my dalej nic nie otrzymaliśmy postanowiliśmy odejść od stolika. Wtedy Pan kelner sobie przypomniał o zamówieniu, za które zarządzał zapłaty... Zrozumiałabym taką sytuację, gdyby obsługa była zarobiona, ale kelner stał większość czasu w drzwiach naprzeciwko naszego stolika i nic nie robił, więc serdecznie nie polecam tego miejsca.

Dziękujemy, plnplr19
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Lody dobre, ale chyba nie ma gałkowych i mały wybór. Stoliki na zewnątrz to fajna rzecz, ale część osób zamawia jedzenie, zje i nie płaci...

Dziękujemy, Joanna N
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

kawa była dobra a wiadomo, że nie wszędzie taka jest. Obsługa miła i szybka.
Minus za szarlotkę gdzie jabłka były se skórką!!! przyklejała się i przeszkadzała.

Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Malinowe love i gofry poprawne. Latte jak wszędzie. Ceny nie najniższe. Generalnie można wejść, ale w okolicy są ciekawsze miejsca. Na plus duży wybór deserów.

Dziękujemy, szkorbik75

Cafe Americano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Americano? Podziel się wrażeniami!