Zrecenzowano: 30 września 2018

Bardzo fajny apartament. Czysto, ładnie,bardzo dobrze wyposażony, na prawdę przestronny, był dzień, że lało od rana do wieczora a dzieciaczki korzystały z wielkości apartamentu. Pobyt na prawdę udany.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, MagdalenaS4851
Zrecenzowano: 30 września 2018

Co roku wybieramy się z rodziną nad morze na początku września. Zawsze wybieraliśmy hotel lub pensjonat jednak po tym jak nas okradziono postanowiliśmy zatrzymać się w apartamencie. Wykorzystaliśmy jakaś promocję i dostaliśmy chyba najlepszy apartament jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Widok codziennie rano z okna, zapach morza, brak ulic, samochodów, tłumów... Coś wspaniałego.

Sam pokój nie budził zastrzeżeń, czysto, wszystko sprawne i adekwatne do ceny. Czystość łazienki oraz pościeli w sypialni również ok. Pani z obsługi może nie była najcieplejszą i najbardziej uśmiechniętą osobą jaką poznałam, jednak zarówno check in jak i check out odbył się bez problemów. Kaucja zwrócona w całości.

Z samego apartamentu mieliśmy bardzo blisko na plażę, do knajpki niedaleko na pysznego dorsza i śledzie.

Dziękuję za udany pobyt i z pewnością wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę poszukiwać pokoju z widokiem na morze, gdyż to właśnie widok "robi robotę" :)
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MariaZyg
Zrecenzowano: 28 września 2018

Pobyt bardzo udany, byliśmy w obiekcie Olympic Park, piękny i czyściutki apartament, Panie z biura bardzo miłe i pomocne. Aneksy kuchnne bogatao wyposażone, doskonała lokalizacja przy samej plaży, w pobliżu sklep. Obiekt Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi, na zewnątrz plac zabaw i siłownia zewnętrzna, teren ogrodzony i monitorowany.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, NataliaS6315
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Podsumowując wynajem apartamentu na ul. Morskiej 2:
- parkowanie, jeśli wybraliście dłuższy pobyt warto wybrać bezpłatny parking np. w okolicy campingu ( ok 40 min pieszo od apartamentu) lub 50 zł x doba na pobliskim parkingu
- lokalizacja rewelacyjna
- apartament średnio przygotowany ( w biurze otrzymałem nr tel do firmy sprzątającej, ale moim zdaniem dopilnowanie czystości leży po stronie sun&snow, za to płacę)
- rankiem mogą przeszkadzać śmieciarki, poza tym okolica bardzo spokojna

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano: 10 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna obsługa - jasno i klarownie smsm przed przyjazdem otrzymałem wszelkie szczegóły pobytu. Sam pobyt to komfortowy apartament tuż koło morza w Olimpic Park. Wyjechałem zadowolony, i mogę wszystkim polecic na wypoczynek i do pracy.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa