Morze nasze morze

Zrecenzowano: 29 lipca 2019
wrzosy
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z największych portów w naszym kraju. Warto to zwiedzić. Ma on przemyslowy i rybny charakter. Cumują tu też okręty wojenne i turystyczne.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Wygląda trochę kosmicznie, ale dla mnie nic interesującego. Może dzieci zaciekawiło. Ja znalazłam lepsze atrakcje

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Co roku bywamy w Kołobrzegu a spacer po porcie jest zawsze obowiązkowy. W porcie przynajmniej 5 statków wycieczkowych w tym jeden torpedowiec. Można tu obserwować wpływające i wypływające statki. Tu czas płynie wolniej.

Dziękujemy, wrzosy
Zrecenzowano: 29 marca 2019

Typowy port nadmorski..... Baza dookoła portu na pewno dobrze zorganizowana, 2 statki wycieczkowe w tym jeden torpedowiec na pewno znajdą amatorów wycieczki na pełne morze...

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, piernik999
Zrecenzowano: 1 marca 2019

Miła trasa, ale trzeba uwarzać na wysoką falę i sztorm Warto "potuptaać" aby się odprężyć, a potem "na male co nie co" do kawiarenki MIKADO i tam arzucić "kotwicę" na dłużej WARTO

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, jszukala