“Po prostu spoko. Tylko spoko.”
Restauracja Zakątek — recenzja

Restauracja Zakątek
Nr 2 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opis: Restauracja "Zakątek" to jedyne miejsce w Kołobrzegu, gdzie zjemy włoską pizzę na cienkim cieście wzorowanym na pizzy neapolitańskiej, prawdziwe, świeże burgery z wołowiny, ale także lekkie sałatki oraz dania rybne, których w nadmorskiej miejscowości zabraknąć nie może. Oprócz tego, jako jedyni w Kołobrzegu posiadamy w swojej ofercie piwa rzemieślnicze z różnych zakątków Polski oraz Europy, a także inne napoje bezalkoholowe, których gdzie indziej szukać ze świecą w ręku. ;) Zresztą, najlepiej przyjść i przekonać się samemu!

Było spoko. Jak na miejsce numer 1 w Kołobrzegu to mało. O ile burger rzeczywiście był jak amerykański, bo i dobre mięso i fajne dodatki, to włoska pizza bynajmniej nie miała włoskiego salami. Wystrój trochę zbyt przypomina portowy night club, ale to kwestia gustu. W każdym razie nie wyszedłem ani głodny, ani zawiedziony.

Dziękujemy, daz4fun

Zrecenzowano 5 września 2019

Do odwiedzenia restauracji skusiły mnie przeczytane opinie, niestety trochę się zawiodłam. Długie oczekiwanie na dania o bardzo przeciętnych walorach smakowych , małe porcje na ogromnych talerzach. Raczej tam nie wrócę.

Dziękujemy, Gosiakolobrzeg
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, podane w krótkim czasie, jedynie obsługa-czekaliśmy 20 minut na karty (wszyscy wokół dostali).

Dziękujemy, domis_x
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Dobre jedzenie, miła obsługa, przyjemne wnętrze, centralna lokalizacja. Z przyjemnością polecam, choć w lecie zaparkowanie w okolicy graniczy z cudem.

Dziękujemy, xsylwester
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Dobre zupy, świetny makaron z krewetkami. Sałatka „zakątek” składa się w większości z mięsa, mało tam sałaty ale jest smaczna.
Niestety w zwykłej wodzie (dzbanek wody z cytryną, miętą, arbuzem ) dostaliśmy obcięty paznokieć. Coś obrzydliwego!!
Kelnerka po zwróceniu uwagi powiedziała „to nie mój ale zwrócę uwagę na kuchni”. I tyle.
Zapłaciwszy pełny rachunek 170zl dwie zupy, sałata, makaron i dwa dziecięce makarony) wyszłam z niesmakiem :(
Brakuje miejsca do zabawy dla dzieci.

5  Dziękujemy, Rodzinka_na_urlopie

Restauracja Zakątek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zakątek? Podziel się wrażeniami!