“uwaga oszukują na rachunkach !!!!!!!!”
Kamienny Szaniec — recenzja

Kamienny Szaniec
Nr 136 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Zrecenzowano 9 września 2019

zamówiliśmy dwa wermuty po 11 zł policzyli nam po 15 zł plus dodatkowo doliczyli jeszcze jeden wermut za 15 zł ogólna kwota na jaką nas oszukano (okradziono) to 23 zł
generalnie ceny z kosmosu jedzenie niedobre obsługa dramat

Dziękujemy, Marbar0

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe, widok z tarasu na plażę, ale ceny to jakaś pomyłka. Za 2 małe kawałki rybki 130 zł to jest jednak przesada. Nawet jak na polskie morze.

Dziękujemy, V1362TQmonikab
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Połozenie idealne na posiłki ale ceny wywalone w kosmos szczególnie drinków . Moijto i dwie wódki z colą 70 PLN.

Dziękujemy, Radoslaw B
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widok, obsługa,grill-wszystko na pięć.
Jeżeli ktoś lubi konsumować dobre dania z widokiem na Bałtyk serdecznie polecam.Drugiego tak urokliwego miejsca nie znajdziecie.

Dziękujemy, 767karolk
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Oszukuja zamowilismy drinka a dostalismy sama cole za barem Ukrainka ktora rabie klientow muzyka slaba nie polecam juz tam nie orzyjdziemy

Dziękujemy, Joanna M

Kamienny Szaniec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kamienny Szaniec? Podziel się wrażeniami!