“Śniadanie ”
Cafe Portowa 28 — recenzja

Cafe Portowa 28
Nr 28 wśród 171 Restauracje (Kołobrzeg)
Opis: Kameralne bistro, pyszne naleśniki, śniadania, zupy, sałatki, tosty, zielone koktajle, domowe lemoniady, wegański sernik jaglany, aromatyczna kawa, rozgrzewające herbaty, desery lodowe i ciasta.

Jakoś nieadekwatna do ceny. Śniadanie za 50 zł, a brzuch nadal pusty. Sałatka - pół pomidora, kawałek ogórka i ćwiartka papryki za 9 zl? Do „tostów” brak masła. Plus to dobra kawa.

Dziękujemy, 422adab

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Byliśmy w czwórkę na śniadaniu. Placuszki z hummusem i warzywami dobre, ale bez większego polotu. Naleśnik wytrawny poprawny ale bardzo zwyczajny, biedny - żadnej surówki ani sosu na wierzchu itp. Lemoniada malinowa - jakieś nieporozumienie (woda gazowana z rozmrożonymi malinami, totalnie bez smaku).
Raczej nie polecam.

Dziękujemy, Paulinadl
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo dobra kawa i smaczne śniadania, idealne porcje aby zaspokoić poranny głód. Przystępne ceny oraz miła obsługa, która wita klientów uśmiechem od samego wejścia do lokalu. Dobra lokalizacja, blisko portu i latarni morskiej. Polecam :)

Dziękujemy, MRusak
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania dosyć długi gdzie prawie nie było nikogo. Zamówione dania przyniesione wszystkie w różnych odstępach czasowych. Jeden je a ktoś się patrzy jak on je...
Obsługa beznadziejna 3 razy myli zamówienia.
Co do jedzenia: najgorszy sernik jaki jadłem w życiu, naleśniki słabo. Koktail ok. Na talerzach zostawione ponad polowe porcji a Pani przychodzi i pyta czy bardzo nam smakowało...

Dziękujemy, marcing625
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarnie Portowa 28 znaleźliśmy poprzez portal TripAdvisor. Podczas naszej wizyty nie było zbyt dużo gości, obsługa miła i sprawna. Nie czekaliśmy zbyt długo na zamówione naleśniki. Podane dania były smaczne. Duże porcje, cena bardzo przystępna. W restauracji jest dostępne piwo regionalne Colberg (warto spróbować).

Dziękujemy, katarzynam2016

Cafe Portowa 28 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Portowa 28? Podziel się wrażeniami!